Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valami jó MUNKA Welsh...

Van valami jó MUNKA Welsh terrier kennel Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nem küllem kutyát szeretnék, hanem egy jó kis vadászkutyát! Versenyekre illetve vadászatokra szeretném hordani! Másoljatok be linkeket is!
2011. aug. 3. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
tacskó kell neked! az jó vadászkutya.
2011. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tacskót nem szeretnék! Mindenképp terriert szeretnék, leginkább Jagd-ot vagy Welsh-t!

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2064526-jagd-..

2011. aug. 5. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ír terrier? Ő is egy remek kutya. Welsh et keress expressz.hu-n, vaterán, jófogás.hu-n.
2011. aug. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az ír terrier nem kotorék kutya, nem is férne be a kotorékba! Szerintem vaddisznózni se valami jó!
2011. aug. 6. 12:03
 5/6 A kérdező kommentje:
néztem már az expresszen, de ott törzskönyv nélküli kutyák vannak! Én tenyésztőtől szeretnék vásárolni egy tk-s kölyköt, nem szaporítótól! Törzskönyv nélkül nem is lehet versenyezni! Tenyészteni is szeretném a kutyát pár év múlva!
2011. aug. 6. 12:07
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!