Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam össze a...

Hogy szoktassam össze a nyuszim, és a kutyám?

Figyelt kérdés

A nyulam elég nagytestű kosorrúnyúl, a kiskutya 4 napja van itt. Barátkoznak, de még nem nagyon kedvelik egymást. (Persze a nyúl nagyobb a kiskutyánál) A kiskutyával 2 ok miatt többet törődök:

1. Mert még nagyon kicsi, és eddig elég rossz élete volt, mert a menhelyről van

2. Mert hiányolja a testvéreit, és gyakran sír

A nyuszimmal eddig úgy törődtem mint egy kutyával, és most is épp úgy szeretem, csak ő azt látja hogy többet törődök a kutyussal. (ami igaz is) De én pont ugyanannyit törődök vele mint ezelőtt. Amúgy nagyon inteligens, nem is tudjuk, hogy tényleg nyúl e. :) Mostanában mindig kiszökik az utcára, ezelőtt még soha nem csinált ilyet. Hogyan szoktassam össze őket, hogy eggyütt játszanak, és ne legyenek féltékenyek egymásra?


2011. aug. 3. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Egy nyúl nem szokott játszani -_-"

És ne gyere azzal hogy de a tiéd játszik! Több mint 40 tenyész anyám volt és soha nem játszottak.

2011. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én ebben az esetben azt nevezem játéknak, hogy hallgat a nevére, és ha hívom akkor odajön hozzám. És szoktam vele futkározni a kertben. Amúgy tényleg nagyon inteligens, szerintem a sok törődés miatt. Lehet hogy még nem láttál ilyen okos nyulat, de attól még nem kell lenézni, se engem sem őt!
2011. aug. 3. 14:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én nyulaim játszottak,na nem labdáztak xD hanem egymással futottak és ugráltak,de más állattal soha semmilyen körülmények körül sem játszottak!
2011. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha nem tudsz normális választ írni, akkor ne írj semmit!
2011. aug. 3. 14:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem, hogy inkább a kutya játszon vele. :)
2011. aug. 3. 14:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor csak kergetné.Gondolj bele mi is a nyuszi:zsákmányállat

Mi a kutya:ragadozó ha nem tanítod meg a kutyát,hogy nem kergesse és ne tépdesse a szőrét akkor elkerülheted a nyuszidnak a sok stresszt!:)

A kutya és a vadászgörény jobban tudnának játszani:)

2011. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kutya részéről a lehető legjobb reakció szerintem a közömbösség. Két nyuszim van és egy kutyám. A nyulaim mindenhova követik! Még ha eszik, akkor is mellette ülnek. Ha pihen a fekhelyén, ők is bevackolják magukat mellé. Kutyám mintha észre sem venné őket, csak néha megnyalogatja a fejüket. Jó kis társaság, nem tudom ez a magatartás a nyulaim részéről mennyire általános. Első hetekben egyébként féltek a kutyámtól.


OFF: első válaszolónak, azért az embernek más a kapcsolata egy házikedvenccel, meg egy tenyészállattal..

2011. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi!! :) ez a válasz nagyon megnyugtató volt. Mégegyszer köszi!! :DDD
2011. aug. 6. 15:11
 9/9 A kérdező kommentje:
Mostmár 3 hónapos a kiskutya, a nyuszi, és ő nem félnek egymástól viszont a kutya, mindig jól megkergeti a nyuszit, é harapdálja, kitépi a szőrét szegény nyuszimnak.. :( hogy tanítsam meg neki, hogy ezt nem szabad? Próbáltam már a szidalmazással, az orrára is koppintottam többször, nem figyeltem rá egy ideig, nem játszottam vele, de ez nem zavartatja. Valahogy nem tudná felfogni, hogy ez fájdalmas, amit tesz?
2011. szept. 4. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!