Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jagd vagy welsh terrier?

Jagd vagy welsh terrier?

Figyelt kérdés
(vadász)versenyekre szeretném hordani, illetve vadászatokra is!
2011. aug. 4. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább a jagd terriert szokták vadászatra használni, a welsh terrier tenyésztésénél már inkább a küllemre mentek rá.

Én ezt a kennelt találtam: [link]

A szülők aktívan vadásznak, a munkaképességet tartja a legfontosabbnak a tenyésztő. Viszont az nem túl szimpatikus, hogy a törzskönyv opció. Csak törzskönyvvel vegyél kutyát, mert versenyeken szükség lesz rá és így biztosan egy fajtatiszta, várhatóan jó munkaképességű kutyát kapsz.

2011. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem a Jagd tetszik a legjobban, csak az a baj, hogy nagyon sok van már belőlük és így nehezebb lesz jó eredményt elérni a versenyeken!
2011. aug. 4. 14:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Minda 2jó, szerintem inkább jagd bár én nemigazán értek a vadászathoz.
2011. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A verseny azért verseny, hogy megmérettesd a kutyádat. Ha számodra az a szempont, hogy kevesen legyenek egy versenyen, csak a könnyebbik végét fogod meg a dolgoknak.
2011. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy sokan vannak, hanem az, hogy nagyon nehéz találni olyan kutyát amelyik jó eredményt tudna szerezni. Láttam olyan Jagd-ot ami 7másodperc alatt megfogta a rókát a műkotorékban!
2011. aug. 5. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Mind két fajta jó de inkább a Jagd terrier
2011. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!