Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugat? Talán szokatlan...

Miért ugat? Talán szokatlan még neki a hely?

Figyelt kérdés
Befogadtam egy kóbor kutyát tegnap. És az éjszaka 4x kellett kimennem hozzá, mert nagyon ugatott. De semmi nem volt a kertben. Am el sem akar menni. Meg nincs megkötve, szabadon van.
2011. aug. 5. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet hogy szokatlan neki hogy most egy kertben van mert ha kóborolt akkor mindig szabadon ment arra amerre akart most meg egy kertben van...de szerintem meg fogja szokni.és nem fog ugatni..


jól tetted hogy befogadtad :):)

2011. aug. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem maradhat itt. Édesapám megtiltotta és le is szidott. Úgyhogy valószínűleg megy a gyöngyösi gyepmestertelepre, ahol egy idő után (telt ház miatt) el fogják altatni.

Pedig még kölyök.

2011. aug. 5. 13:51
 3/3 Valaki Renáta ***** válasza:

Légyszi ne vidd oda! Nem biztos hogy csak ez a megoldás létezik!

Valahogyan csak meglehetne kérdezni a környéken lakókat kell-e nekik kiskutya, vagy interneten feltenni az elvesztem.hu-ra, vagy egyéb ilyen oldalakra. Vagy ha hasonlít valamilyen fajtára akkor a fajtamentőknél érdeklődni, szintén interneten stb.

2011. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!