Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy gondoljátok, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy gondoljátok, hogy ez több, mint szokatlan, talán már-már beteges?

Figyelt kérdés

Tettem már föl egy kérdést itt ezzel a témakörrel kapcsolatban, és előre is nagyon szépen köszönöm a homofóbok hozzáállását a dologhoz.


Szóval: van egy "normálisan" gondolkodó biszex barátom, aki amellett, hogy nagyon intelligens és szexi, nem akar engem tönkretenni, azt mondta, hogy csak mélyebb barátság lehet köztünk, szerelem nem, de a hancúrozós témák is szóba jöhetnek.


A társkeresőkön keres olyan nőt, aki gyereket szül neki és teljes mértékben elfogadja az ő életvitelét.


De itt jön a bibi: én bevallottam neki pár hete, hogy sokkal erősebb köteléket érzek, mint egy szimpla barátság, s nem kicsit megromlott a viszonyunk.


Tegnap azonban újra egymáson/-nál kötöttünk ki, én meg elmondtam neki őszintén, hogy mit érzek. Erre föl (majdnem sírva!) bevallotta, hogy viszont szeret engem (fiú iránt még nem érzett ilyet), sőt, azt mondta, hogy hogyha lány lennék, leélné mellettem az egész életét, és én lehetnék a gyerekeinek az anyja. (Ezt furcsállom a legjobban, mert én fiú vagyok, meg férfiasan is viselkedem, mégha a lelkem valamivel finomabb is, mint egy átlagos hetero férfi lelke.)


Nem tudom, hogy mi a kiút, én elfogadnám, ahogy van, most úgy érzem, hogy ha néha félrelépne egy nővel, nem zavarna (sőt, még bizonyos szintig izgatna is).


Mit kellene tennem?


2010. jan. 10. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Gúnyt, gőgöt röhögés kísér,

Meszelt arccal

Küzd ön-ellen az ember." (Fekete Attila)


Szánalmas... Nem veszed észre?


"hogyha lány lennék, leélné mellettem az egész életét, és én lehetnék a gyerekeinek az anyja"


Nem veszed észre, hogy hol van a probléma gyökere? Ebben a mondatban benne van minden. Az egész. Még a megoldás is.


Szakítsatok. Hamar... ez nem fog működni! Egy olyan vágy fog előtte lebegni ami soha nem fog teljesülni - egy férfival nem. Örökké álom marad. Soha nem lenne elég boldog, melletted. Folyton arra gondolna, hogyha egy nővel lenne, lehetnének gyerekek, unokák, stb... Egyszóval: normális élet. Ez tenné boldoggá. Meglepő?


Ne rontsd el a boldogságát! Ha tényleg annyira szereted...

A nő előbb utóbb rájönne hogy van valakije... nem működne a "háromszög", ahogy te azt elképzelted.


Ha tovább "játszadozol", csak mindent bonyolultabbá teszel. Gondold meg mit teszel.


Nem csak saját magadért vagy felelős.

2010. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

tök mindegy, h vki hetero, bi vagy homo, egy párkapcsolat CSAK 2 emberről szól


egy bi se kefélgethet össze vissza ha tényleg szeret vkit

2010. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Házasságot és gyerekeket akar, nem néha félrelépni.
2010. jan. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

És egy olyan kapcsolat, ahol két meleg nevel egy gyereket, az miért nem NORMÁLIS? Nyugat-Európában igenis rájöttek két évtizedes kutatás során az ezzel a témával foglalkozók, hogy semmilyen lelki sérülést nem szenved a gyerek, ha két meleg (legyen az akár egy leszbikus, akár egy férfi pár) neveli.


Szerintem még mindig jobb két olyan meleg szülő, akik szeretik az örökbefogadott gyermeket, mint két olyan, akik ütik-vágják-terrorizálják egymást, nem megfelelő családmodeltt mutatnak.


És más tészta: ha szeret, velem miért ne lehetne boldog?

2010. jan. 10. 23:57
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja, és azért keres egy olyan "megértő" nőt, aki mondjuk szintén biszex, hogy lehessen mondjuk hármasban szórakozni vele, vagy elnézze a kicsapongásait.
2010. jan. 10. 23:58
 6/15 anonim ***** válasza:

én úgy érzem, mintha szégyellené a srác amit irántad érez. de elég rossz neki ez a kettős dolog, h kétfélére vágyik egyszerre. szerintem mondd el konkrétan mire gondolsz (megértő nő, hármasban szex stb), és kérd ki erről a véleményét. ha nem egyezik a tiéddel, akkor engedd el őt.

ha az én véleményem kérded, rövidtávon működhetne, hosszútűvon nem, mert ő családot akar.

és talán nyugaton már elfogadott h meleg párnak gyereke legyen, mo-n ilyet mégsem lehet megcsinálni. ha maga a tény, hogy a gyereknek melegek a szülei (vagy mondjuk 3szögben élnek) nem is károsítaná a gyereket (amiben én azért egy kicsit kételkednék), azt, amit az iskolában és az életben kapna társaitól, tanáraitól, akkor sem tudná feldolgozni ha amúgy semmi baja nem lenne a szülői felállással.

2010. jan. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%

Persze, szórakozni... szerintetek az élet erről szól. Édes Istenem....


"És egy olyan kapcsolat, ahol két meleg nevel egy gyereket, az miért nem NORMÁLIS?"


Szánalmas! Férgek. Hogy tudsz ilyet kérdezni, te szerencsétlen? Hogy nem látod hogy ez miért nem normális???


Soha nem fogják engedni hogy két meleg neveljen gyereket, és jól teszik!


Mire jöttek rá 20 év alatt Nyugat-Európában?? Mutass adatokat, tényeket! Milyen kutatás? Mit bizonyítottak? Ilyenről nem tudok....


Nézzük mit ír a wikipédia:


"Az ellenzők szerint a homoszexuálisok alkalmatlanok a gyermeknevelésre. Azonos nemű szülők mellett a gyermek nem találkozik férfi és női példaképekkel, ezért nem tud megfelelően szocializálódni a nemi szerepekbe. Egyes gyermekpszichológiai elméletek szerint már akkor is nő az esélye egy fiúgyermek homoszexuálissá válásának, ha élete első négy évében nem találkozik a családjában tipikus férfimintával. Így az ödipusz-korszakában is egy biológiai értelemben vett férfihoz fog vonzódni. Az azonos nemű párok által nevelt gyermekek nagyobb valószínűséggel lehetnek homoszexuálisok, akik nem vállalnak gyermeket, ezért tovább csökken a népesség. Az ilyen gyermekeket ráadásul számos atrocitás (csúfolódás, hátrányos megkülönböztetés éri), aminek nem szabadna őket kitenni."


Kell magyarázat miért nem NORMÁLIS??? Mondj akármit, arra amit csinálsz, csak azt ne hogy normális.

2010. jan. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Vannak, akiknek nem mindegy, hogy maguk csinálnak gyereket vagy idegenekét nevelik.
2010. jan. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

0.26-os! Hollandia, Nagy-Britannia, Skandináv-államok, a homoszexualitás egyébként inkább örökölhető, mint szerezhető.


És nem szórakozom, te szórakozol másnak a fájdalmán, ami nem igazán szép. Nem tudom, hogy egy ilyen helyzetben hogyan éreznéd magad. Attól függetlenül, hogy meleg vagyok, még lehetek normális, sok kérdésben - hozzád hasonlóan - konzervatív gondolkodású valaki.


Igenis, nekem fáj, hogy nem lehet olyantól gyerekem, akit szeretek, maximum a spermáimmal majd mesterségesen megtermékenyítenek egy nőt, aki kihordja nekem. Könnyű heteróként ítélkezni (egyébként meg örülök, mert mindenkiben van homoszexuális hajlam, csak bizonyos helyzet kell hozzá, hogy előjöjjön).

2010. jan. 11. 00:45
 10/15 A kérdező kommentje:

Mellesleg

a) a melegség megfigyelhető a legtöbb társas életmódot folytató állatfajoknál (pingvinek, csimpánzok stb.)

b) a homofóbok legtöbbje azért "férgezi" le a homokosokat, mert saját magában is talált már ilyen hajlamokat, csak még saját maga elől is titkolja (ezt mondta a pszichológiatanárom a PÁZMÁNY PÉTER KATOLIKUS EGYETEMEN)

2010. jan. 11. 00:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!