Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám tavaly december...

Ha a kutyám tavaly december végén fialt, akkor most áprilisba tüzelhet?

Figyelt kérdés
tavaly októberben tüzelt utoljára,és arra vagyok kíváncsi,hogy fialás után is félév-e a tüzelés időszaka.
2009. ápr. 9. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Szegény:( Miért kellett elletni? Vagy ha nem direkt volt miért nem vigyáztatok. Ivartalanítsd!
2009. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Igen fél év. De ne engedd pározni, nagyon sok lenne neki féléven belül újra. A legjobb lenne most ivartalanítani a tüzelés előtt.
2009. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szegény?????????én nem azért fizettem 125 ezer forintot+a rengeteg állatorvosi kölcséget+a kíváló minőségű tápot hogy nézegessem!nagyon tündéri kutya és nagyon imádom,de amikor még elhoztuk csak az volt a célom,hogy legyenek kiskutyái.és most is szeretnék.
2009. ápr. 10. 08:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha valóban szereted, akkor nem fedezteted be most!

A jó tenyésztő 1 évben 1x fedeztet majd kihagyja a "pihenő" időszakot ha érted mire gondolok.

Bár ahogy leírtad amire gondolsz te nem vagy jó tenyésztő és soha nem is leszel!

Én igy soha nem (nyilatkozom a kutyáimról) És majd a leendő gazdikkal is így közölsz mindent.

Én mielőtt 6 éve tenyésztésbe kezdtem jól körülnéztem több tenyésztővel beszéltem , és 2 év információ gyüjtés után kezdtem hozzá a tenyésztéshez. Nem úgy hogy ezt sem tudom hogy 6 havonta , vagy 1 évben 2x tüzel a szuka.

És azt is jó volna tudnod hogy nem fedeztetjük a kutyát minden évben 2x mert abban fog elpusztulni.

Sztem te sem szeretnél minden évben szülni.

Nem elég hogy jó táppal etess, drága kutyád legyen , ez semmit nem ér, ha nincsen az ebnek tenyészszemléje és nem lelkiismeretesen csinálod. Aminek nakikezdtél.

Ez inkább szaporítás.

2009. ápr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos az olyanok mint te járatják le a "tenyésztő" kifejezést az emberek előtt, mert összekevernek téged egy tenyésztővel, amikor nem vagy más mint egy szaporító, aki még annyi fáradságot sem vett magának, hogy informálódjon, részt vegyen egy tenyésztési tanfolyamon..

Egy élőlényt tartassz, mint pénzbefektetés. Szép. Magas értelmi és érzelmi intelligenciára és kultúráltságra vall.

2009. ápr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!