Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen bejárati ajtót vegyek...

Milyen bejárati ajtót vegyek hogy a kutya ne rágja szét?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Vasból...

A kutya mindent szét fog rágni, még a műanyagot is...

2011. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt akartam írni hogy vasat XD De én úgy tudom hogy a kutyák a fémet nem szeretik a szájukba venni szóval gondolom valami fémaljú, fagy fémbevonatos ajtó is jó, vagy amíg a kutya nem növi ezt ki, addig tegyetek oda valamit vagy egy kis kaput vagy valami torlaszt ha tudtok. Ha nagy a kutya, mármint felnőtt akkor pedig rekesszétek ha tudjátok. De miért rágja az ajtót?
2011. aug. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább tanítsd meg arra, hogy ne rágja.
2011. aug. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem azon kéne gondolkodni, hogy milyen ajtót vegyél, hanem hogy a kutyával mit csinálj. :) Valószínűleg szeparációs szorongása van.
2011. aug. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nemtudjuk miért rágja a bejárati ajtót a Bull terrier szuka de már harmadszorra rágja meg és idegesítő tanítani meg képtelenség mert örül ugrál össze-vissza.
2011. aug. 6. 00:19
 6/10 A kérdező kommentje:
És nem figyel senkire
2011. aug. 6. 00:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, képtelenség tanítani. Mindenki ezt mondja, aki nem foglalkozik eleget a kutyájával, így az neveletlen és mivel unatkozik, nem csoda, hogy rágja a ajtót.
2011. aug. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát az biztos, hogy idegesítő.

De akkor is vele kell kezdeni valamit.


Holnap a szomszéd nénit rágcsálja majd meg, aztán akkor is ezt mondod majd..? Ne viccelj.

Kezdd alap engedelmességi feladatokkal pórázon.

Nagyon jófej fajta kutyád van, érdemes vele foglalkozni!!

(nekem az egyik kedvencem)

2011. aug. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ajjaj, rosszul állsz hozzá.A tünetet kezelnéd. Miért rág? Inkább innen nézzük: ha kicsi jön a foga, ha nagyobb unja magát, depis, mozgás hiányos, meg úgy egyébként is sokat rágnak. Fele arányban visszafogod ha saját rágókákkal látod el! Másik fele a dolognak jó alapos megmozgatása a kutyának. Egy kutyám se rágta szét a berendezést, igaz mindig figyeltem mit vesz a szájába.
2011. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kutyád nem örül és ugrál, hanem folyamatos stresszben pörög ide oda szegény. Mozgatni kellene kapun kívül jó sokat. Nem tudja lemozogni magát..
2011. aug. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!