Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az INDEPENDE...

Mi a véleményetek az INDEPENDENT kennelről?

Figyelt kérdés

bullterrier

És kb mennyibe kerül ott egy kiskutya?


2011. aug. 6. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon színpatikus. Gondolom olyan 100 ezer körül de fel kéne őket hívnod és megkérdezned.
2011. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Már én is kinéztem magamnak ezt a kennelt, nagyon tetszik és a tenyésztők is rendesek. De az a legbiztosabb ha elmész hozzájuk, megnézed a kutyákat, papírokat, környezetet. De ne egyből az árat kérdezd, azt a tenyésztők nem szeretik.
2011. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó kennelnek tűnik, de ha tényleg innen szeretnél kutyát, menj el, nézd meg, és kérdezd meg hogy mennyibe fog kerülni egy kiskutya, érdeklődj a következő alomról...
2011. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Pedig az ár nagyon fontos! Nem szeretik? Sok leendő gazdi pedig azt nem szereti, hogy 1 órás telefonbeszélgetést folytat és a végén kiderül, hogy nem tudja megfizetni a beszélgetés tárgyát.

Ez ugyanolyan üzlet, mint bármi más. Van eladó "termék" és van vásárló. Szerintem tisztességesebb lenne a beszélgetés elején megbeszélni ezt a fontos információt, mint az ár, de ez is az üzlet része, mert minél több lehetősége van egy tenyésztőnek a meggyőzésre, annál nagyobb a valószínűsége a sikeres üzletkötésnek!

2011. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Igazad van, de sajnos sokat hallottam arról, hogy valaki már az elején az árat kezdte, és lecseszte a tenyésztő, hogy mi az hogy csak az ár számít, hogy így ne is vegyenek tőle kutyát :S
2011. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
... és ezt nem az Independent kennelre értettem :)
2011. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
Hát én inkább mást választanék... Lehet, hogy a kutyáik jók, de emberileg nincsenek a toppon, sem becsületesség, sem egyéb szempontokból.
2011. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem az INDEPENDENT-re gondoltam, csak úgy általánosságban.


Én sem vennék olyantól kutyát, aki emberileg nincs a topon, hiába vannak akármilyen pedigrés kutyái.

2011. aug. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Láttam tőlük származó gyönyörű kutyákat.Menj el a kennelbe látogatásra,ismerkedj meg a tenyésztővel és alakíts ki saját véleményt.
2011. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem gáz, ha valaki az árral kezdi. Ha kifejezetten olyan kutyát keresek, amelyik minőségi, akkor ha azt mondja a "tenyésztő", hogy húszezer, vagy megkérdezi, hogy törzskönyvvel vagy anélkül, akkor már teszem is le a telefont. Szóval fordítsátok meg egy kicsit, a gazda is mérheti ezzel a tenyésztőt. Akinek egyébként megspórolsz sok-sok beszélgetést, ha a legelején tisztázzátok, hogy ebben az alapvető kérdésben meg tudtok-e egyezni.
2011. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!