Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemrég születtek kiskutyáink,...

Nemrég születtek kiskutyáink, mikor kell őket oltásra vinni? Illetve van még valami, amit csinálni kell velük?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
6hetesen kapják először az oltást általában , de hívjátok ki hozzájuk a dokit, hagy vizsgálja meg a szukát, valamint azt hiszem 2hetesen kell kapniuk féregtelenítést ( de ebben nem vagyok biztos!!)
2011. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

2-3 hetesen először féreghajtás , a mamának is. Aztán kéthetente a kicsiknek ismétlés. 6 hetesen oltás sorozat első adagja.

De egyszerűbb volna az orvoshoz elmenni, majd ő elmondja, miként csinálja az oltásokat. Féreghajtóért úgy is menned kell hozzá.

Mielőtt gazdához kerülnek ,chipet kell bele tetetni.

2011. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, még akkor is kell beléjük tetetni chip-et, ha csak elajándékozzátok őket!


23N

2011. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7-8 hetes korukban kell megkapni az oltást, majd 2 hetente is szoktak kapni!
2011. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért neki kellene beléjük chipet tetetni?...

Csak akkor tetess bele, ha megtartod!


Ha elajándékozod, jó helyre add, ahol kap chipet is.

Nekem 3 kutyám van:


a menhelyibe a menhelyen tettek chipet, amit ki kellett fizetni. (5.000 ft oltással együtt.)


a találtban naná, hoyg nem volt chip, én tetettem bele,


de a fajtiszta KÁJomban pl. még mindig nincs chip, mert az állatorvos azt mondta, várjunk még vele, amíg megnő.


Az oltások is egy vagyonba fognak kerülni.

Véletlenül csúsztak be a kölykök, vagy eladásra szánjátok őket?...

2011. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Véletlenül csúsztak be, de nem is találunk nekik gazdit... nem tudom mi lesz velük.
2011. aug. 9. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:

jaj szegénykéim:(


hirdessétek meg minél több helyen, plakátoljátok ki állatorvosi rendelőkben, stb, csak menhelyre ne adjátok, kár az egészséges lelküket tönkre tenni a Ti felelőtlenségetek miatt:(


sok sikert a gazdakereséshez!

amúgy rendesek vagytok, hogy beoltatjátok, más le se tojná őket...

2011. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!