Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol fürdetitek a kutyátokat?

Hol fürdetitek a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Én a fürdőkádban szoktam.
2011. aug. 8. 13:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A régi kádunk a kertben van a csap előtt. Nyáron ott szoktam fürdetni. Télen a fürdőszobában, viszont az elég körülményes mert csak zuhanyzónk van, így hajolni kell. :D

Ritkán fürdetem őket.

2011. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kimondottan fürdetni samponnal nem szoktam. Sokat úsztatom tavakban, rövid szőrű, nagyon hamar tisztul magától is. Amúgy is max egy éveben 1-2 samponos fürdetés egészséges csak a kutyáknál. Ha valami végett mégis kellene, akkor nyáron az udvaron a pancsolójában tenném, télen jobb híján a fürdőkádban.
2011. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Itthon fürdetem mindig a kádban.
2011. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

5×5 méteres beton medencénk van, nyáron sokszor megtöltjük vízzel, de kb 1-2 hét után nagyon koszos lesz, bezöldül. amikor annyira nem zöld akkor a kutyákat beleengedjük és saját magukat fürdetik meg. :D olyanok, mint egy bika amikor nagyon dühös, és kaparja a földet, csak ők a vizet "kaparják" első két mancsukkal, de van hogy a hátsóval is:P szappant nem szoktunk adni nekik. :D

6 amstaff és egy német juhász kutyánk van.

akik esetleg úgy hinnék hogy éheztetjük őket azoknak most szólok, hogy NEM, édesapám és a testvérem, a fiatalabb kutyákkal én is foglalkozunk.

2011. aug. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!