Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves kifejlett havanese-el...

1 éves kifejlett havanese-el el lehet kezdeni az agility-t?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva egy éves lesz, kifejlett egészséges bichon havanese-el pénteken el szeretném kezdeni az agility-t. 1 órás foglalkozás lenne. Szerintetek lehet, vagy még várjak? Nagyon élvezné, imád ugrálni, már kisebb apport akadályokat ugrott át.
2011. aug. 8. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, el lehet kezdeni. De sok iskolában előtte kérnek engedelmes vizsgát.
2011. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen el lehet, pont jó korban van. Az elözövel annyiban nem értek egyet, hogy szerintem nagyon kevés helyen kötik engedelmességi tanfolyamhoz ... hirtelen most nem is tudnék olyan sulit mondani.

Merre laksz, hol fogsz edzeni?

2011. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miskolcon lakom, a Lucky Dog kutyaiskolába járok engedelmesre, amivel nagyon megvagyunk elégedve, de sajnos ott nincs agility, így ha minden igaz a Borsod Dogsportbe mennék egy ingyenes órára hogy kipróbáljuk. Nem egy jó suli ez az utóbbi, kevés a szakértelem, de az agility-re kíváncsi vagyok.
2011. aug. 8. 19:56
 4/9 anonim ***** válasza:
1 éves korban kezdünk el dolgozni a kutyával érdemben
2011. aug. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lucky Dog iskola jó, oda én is jártam. Amugy az agility órán Figyeld meg, melyik akadály miből van, és ha van rá lehetőség, akkor otthon is elkészitheted magadnak. Így nem kerül pénzbe minden óra.
2011. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia. Mi Mezőkövesdre járunk.Ott van Agilityí is mi is járunk oda a Sheltie-vel:) kis fürge és okos bár 1-2év mire megtanulják és az enyém az 12.-én lesz 10hónapos most mentünk át oviból engedelmesre....Miskolctól "annyira nincs messze" M.kövesd.

Itt a honlap ha érdekel:

[link]


kiképzések menüben találod az időpontot ha érdekel adok tel.számot is.Üdv:)

2011. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jah és mi Gyöngyösről járunk le Kövesdre
2011. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

megnéztem nekd az utvonalterv.hu-n

autóval menet


Útvonal adatok

Indulás Miskolc

Érkezés Mezőkövesd

Utazási idő kb. 37'

Távolság 57.7 km


busszal úgy láttam avolan.hu-n,hogy 1 óra.

(Bár nekünk kocsival annyi gyöngyösről)

2011. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2011. aug. 10. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!