Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A 11-12-13 éves lányok miért...

A 11-12-13 éves lányok miért akarnak már ebben a korban teljesen kifejlett melleket?

Figyelt kérdés
Hiszen sok lánynál még ilyen idősen kezdődik csak a nemi érés.
2011. okt. 24. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

a) Mert valamelyik osztálytársuknak, barátnőjüknek már van, és nekik ezért kisebbségi komplexusuk van.


b) Ezzel akarnak nagylánynak látszani, bizonyítani, hogy már nem gyerekek, és elérni hogy ne is kezeljék őket annak.


c)Valami ifjúsági filmet láttak, ahol egy 12 éves lányt egy 16 éves színész játszott, és azt hiszik hogy úgy néz ki egy normális 12 éves.


Most hirtelen ezek jutottak eszembe. Más ötletem nincs.

2011. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Mert hülyék és azt hiszik hogy ha 12-13 évesen nincs melle az ciki pedig nem az.12 évesen amúgy se ezzel kellene törődniük hanem a tanulással vagy más dolgokkal.
2011. okt. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Az első válaszoló írta, hogy azt hiszik, ettől lesznek érettek. Hát csak testileg lesznek érettek, de értelmi szinten is annak kell lenni. Márpedig ez évekkel később következik csak be a testi érettség után.
2011. okt. 24. 13:12
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

"Hát csak testileg lesznek érettek, de értelmi szinten is annak kell lenni."


De ők azt hiszik, hogy ezen múlik.

Volt itt olyan kérdés, hogy egy 14 éves az még kislány vagy nem. Erre beírta vmi 14 éves "nagylány", hogy ő nem érzi magát gyereknek, mert smink nélkül is 16-nak néz ki, és már melle is van.

Hát ennyi:D

2011. okt. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
33%
A mai fiataloknak 1-1 pofon járna hogy észhez térjenek..
2011. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 25. 08:43
 7/12 anonim válasza:
azért mert nekem például az összes osztálytársam cikiz ha nem hordok melltartót pedig még igazán mellem sincs
2011. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

gondolom azért amit az első válaszoló mondott


vagy mert engem csúfoltak a tavalyi 8.os fiúk,hogy "hegyes" a mellem meg hogy lapos vagyok,mert az egyik osztálytársamon végigment a fél suli,és neki persze akkora melle van,mint a feje,ezért aki nem néz ki úgy,mint az a csaj,akkor az már ronda és lapos...


13l

2011. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ne hallgass az ilyenekre! Egyébként sok fiúnak, nem számít a mellméret, ugyanúgy tetszenek a kis mellű lányok. Nekem is az ilyen lányok tetszenek! Különben is, ahogy a kérdésben írtam, 11-12-13 éves korban kezdődik sok lánynál csak a nemi érés, és jó pár évig eltart, ahogy a mellek növekedése is sokáig tart.
2011. nov. 13. 11:02
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem 10-11 éves koromban cikiztek a volt osztálytársaim nekem még mindig nem volt mellem és 1 hónapra rá 11 éves koromban kezdett növekedésnek indulni a mellem.


Csak 13 éves koromtól kezdve viselek a strandon nyaranta melltartót, nem egy részes fürdőruhát veszek fel 11 éves korom elött nem volt duzzadt sem a bimbó udvarom. Egyedül kb 7-9 éves koromban vettem észre amikor fürdés után téli estéken libabőrős lettem, a bimbóim ki domborodtam a bimbó udvarból.

2012. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!