Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért különbözik ennyire a...

Miért különbözik ennyire a többi vizslától?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves magyar vizslám de annyira kölömbözik a többitől mer ő akkora mint egy dog (72 cm marmagasság) nem hordó alakú a mellkasa hanem mély és elhízva sincs hanem35 kg tömör izom és akkora izmos combja van mint egy sonka ezenkívül palaszürke az orra (szín hiba) és tuti nem keverék mert van tk-ja. És nem azért kérdezem mert zavar hogy ilyen hanem azért mert csak érdekel miért nőtt ekkorára én így szeretem
2011. aug. 8. 21:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
JA és tudnátok mondani valami jó kutya rágókát mert olyan erős az állakapcsa hogy egy emberi kart is szét tudna rágni már minden féle extra erős játékot vettem de 10 perc alatt elpusztította még a marha lábszár csontot is
2011. aug. 8. 21:14
 2/12 anonim ***** válasza:
Beszélj a tenyésztőjével!
2011. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mutatnál képet a kutyádról?
2011. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nincs róla képem
2011. aug. 8. 21:21
 5/12 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal nem tenyésztőtől vetted, törzskönyv nélkül.

Ezért mondják, hogy a törzskönyv nélküli "fajtatiszta" kutyák fajtajellegű keverékek. Egy vizslának nem lenne szabad így kinéznie. Lehet, hogy korábbi felmenői között valami más is belekeveredett.

2011. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden kutya külön egyéniség és eltérhet a fajtája jellegzetességeitől :D
2011. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21:29, írta, hogy van tk-ja, legalább figyelmesen olvasd el, mielőtt vádaskodsz. Én is csak azt tudom mondani, hogy beszélj a tenyésztővel.
2011. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok! Mi sajnos nem tudjuk megmondani, miért tér el ennyire a vizslád a fajta standardjétől. Egyáltalán úgy néz ki, mint egy vizsla? :)

Igaz, hogy írta a kérdező, hogy törzskönyves a kutyája, de sokan az oltási könyvet hiszik annak, érthető az egyik válaszadó feltételezése.

Ilyen egy törzskönyv, ha esetleg valaki nem egészen tudná:

[link]

2011. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 compactegon ***** válasza:

nem lehet hogy ridgeback-et sóztak rád vizsla gyanánt? :D elég hasonlatosak a tulajdonságai amiket leírtál, avatatlan szem vizslának nézheti. van a hátán egy szőrcsík, ami más irányba nő, mint a többi szőr?

[link]

2011. aug. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 compactegon ***** válasza:
uccsó vagyok, én sem figyelek...van tk-ja sry :)
2011. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!