Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért különbözik ennyire a...

Miért különbözik ennyire a többi vizslától?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves magyar vizslám de annyira kölömbözik a többitől mer ő akkora mint egy dog (72 cm marmagasság) nem hordó alakú a mellkasa hanem mély és elhízva sincs hanem35 kg tömör izom és akkora izmos combja van mint egy sonka ezenkívül palaszürke az orra (szín hiba) és tuti nem keverék mert van tk-ja. És nem azért kérdezem mert zavar hogy ilyen hanem azért mert csak érdekel miért nőtt ekkorára én így szeretem
2011. aug. 8. 21:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen tk-ja van nem annyira tér el a többi vizslától csak nagyobb és nem annyira hengeres mint amilyenek itt látok a környékünkön
2011. aug. 10. 02:44
 12/12 A kérdező kommentje:
Találkoztam több vizslatenyésztővel is és mind teljesen el voltak ájulva a kutyától hogy milyen szép.Azt mondják,hogy a régi magyar Vizsla vonalból való,mert régen nem ilyenek voltak a vizslák mint most.Szóval nem tudom az biztos hogy nagyon szép és Vizsla csak egyszerűen nagy.
2011. nov. 5. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!