Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyalja a kutyám a pisit?

Miért nyalja a kutyám a pisit?

Figyelt kérdés

A Kan kutyám állandóan a szukák pisiét nyalja már nagyon idegesít ... rászólok és megütöm egy kicsit a fenekét (mielőtt mindenki írná h veréssel nem fegyelmezünk nem fáj a kutyának mivel kicsit ütök)amikor már megyek felé tudja h nem szabad de akkor sem hagyja abba ...

Hogyan szoktathatnám le róla ?

Félek hogy elkap valamit egy beteg kutyustól..


2011. aug. 9. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt nem nagyon tudod kinevelni egy kan kutyából! Ha idegesít akkor legközelebb ne vegyél kan kutyát. Amúgy nem fog elkapni semmit. Nekem 3 kan kutyám van és mind a három ezt csinálja. Azért mert megérzi rajta szuka szagot és elő jön benne a párzási ösztön.
2011. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen nem tudod leszoktatni. Én hosszú pórázon engedtem el fiatal korában, és amikor nyalakodott mondtam neki ,,mit csinálsz" , és rántottam rajta egyet.

Ma már elég csak rászólni és abba hagyja.

2011. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kan kutyusom is dettó ugyanezt csinálja. Nagy franc mert tudja hogy rosszat csinál és nagyon mérges leszek rá, mégis állandóan odaránt pórázostól. Aztán persze rákiáltok, odalépek, nnna akkor mindjárt futna is el onnan.

Igazából mi már sokféle fegyelmezési módszerrel próbálkoztunk/unk de nem válik be semmi. Ösztön.

És sajnos be is nyalt sokszor vírust emiatt. Sokszor hordom állatorvoshoz injekciókúrára.

Ha úgy látod bágyadt, nem eszik, hányik, hasmenéses a kakija rögtön vidd dokihoz.

2011. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az én kutyám is ha rögtön felé indulok akkor már fut is el ... tudja hogy nem szabad de mégis csinálja aggódom nehogy valami baja legyen :/
2011. aug. 12. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!