Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szokott fogadni a kutyád...

Hogy szokott fogadni a kutyád miután egy hosszabb utazásról hazamész? ( (:

Figyelt kérdés
Július elssejé jöttem el Erdélybe,és most 23.-án megyek haza.Biztos egymás nyakába fogunk ugrani,a ti kutyátok hogy fogad ilyenkor titeket :D?A barátnőm kutyája mindig körberohanja örömében az egész házat..:D :))
2011. aug. 9. 15:22
 1/9 skarma ***** válasza:
Én nem szoktam sok időre elutazni, max. 3 napra, de a mudim olyankor teljesen megőrül, ugat és forog maga körül mikor hazaérek és meglát :D
2011. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elég ha a boltba elmegyek, megyek haza mind a 4- en a kapuban várnak, és miután mindet meg kell simogatni, öröm köröket száguldanak le a telken :)
2011. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
aranyosak lehetnek(:
2011. aug. 9. 15:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ényémek ugrálnak ugrálnak ugatnak még a kocsit is összeugrálják!
2011. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem is 4 van, mind máshogy fogad...:D


első a holland juhász, ő nyüszögve körbeugrál meg rám ugrik és tartom és úgy simogatom, utána a káj csóválja a s.ggét és dörgölőzik mint egy cica, meg púpozza a hátát, hogy vakarásszam meg és közben végig riszál, a kopó keverékem meg sír örömében, leül és néz, ahogy elkezdem simogatni ráteszi a mancsát a kezemre és nyomja hozzám a kis fejét...

utána jön a naaaagy szeretgetés, akkor leülök a földre és simogatom őket ahol érem meg ölelgetem, ők meg a fogaikkal finoman harapdálnak ott sem tudom hagyni őket.:D

2011. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem az egyik kutyám:

nyüszit, rám ugrál, csovája a farkát, fogaival finoman harapdál, meg amikor megsimogattom lepisil:D

A másik meg:

rám ugrál, meg csovája a farkát!!!

2011. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 4 kuvasz, de ők egységesen fogadnak, együttes erővel :D Régen mikor még nem szoktattam le őket, örömükben felkentek a kapura, most megelégszenek kis simogatással és a körberohanással.
2011. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Iderohan, aztán nyüszögve elkezd teljes erejéből rohanni a kertben. Mikor kifutotta magát elkezd keresni valamit, amit idehozhat. Ilyenkor látszik, hogy nagyon boldog.
2011. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!


Most voltam nyaralni, 1 hétig. Mikor hazaértem, a kutyám (1.5 éves mudi kan) ugrált, nyüszögött, és nyaldosott :)). Majd meg evett :)). Pedig jó dolga volt, anyukám minden nap játszott vele, kergette meg húztak kötelet is, meg simogatta nagyon sokat. De csak én vagyok az igazi gazdája, és hiányoztam neki-ő is nekem.

2011. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!