Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a LEGJOBB kutyaiskola...

Melyik a LEGJOBB kutyaiskola Miskolcon?

Figyelt kérdés
Ahol a kiképző sok tapasztalattal és versenyeredménnyel is rendelkezik.
2011. aug. 9. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Lucky Dog

Bár ez az én véleményem, gyere el hozzánk, nézd meg a kiképző munkáját és döntsd el hogy tetszik-e.

Válaszomat azzal indokolom, hogy Tünde(kiképző), habár nincs nála dog dancing, agility és hasonló hobbis dolgok, amihez ért az az engedelmes, IPO és van egy nagyon jó Őrző-védő segédünk is. De azokhoz aztán igazán értenek, Tünde ezüstkoszorús mesterkiképző, rendszeresen járnak versenyekre, és valamelyik évben kijutott a VB-re Amerikába a saját kutyájával. Határozott, de mégsem képez durván, pozitív megerősítést használ.

Vizsgákra, versenyekre készít fel tanítványokat akik nagyon szép eredményeket, pontokat érnek el. És még kutyapanziót is vállal, családias környezetben, a gazdi igényeit kielégítve(hogy engedelmesezzen vele, miközben távol van a gaza, bent éjszakázzon a lakásba stb.).

Így a Lucky Dog-ról saját és mások tapasztalatából is el tudom mondani hogy KIVÁLÓ suli, szakszerű képzéssel.

2011. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még nem döntöttem, nem kell egymást ócsárolni, mondjátok el az előnyöket, hátrányokat mind2 sulinál.

A pénzlehúzós dolog hülyeség, hisz én szerintem senki nem kötelez arra hogy te vagy bárki más odajárjon, vegyen pólót stb.

Mindennek meg van az ára, az más kérdés hogy drága, vagy olcsó-e, a boltban is van olyan, amiért durva összegeket kérnek, mégsem parancsolnak rád, hogy ezt kötelező megvenned, ráadásul hogy több pénzem legyen belőle, 3-at!

Az említett 2 suliban is megvannak az alap árak, amikből nem alkudhatsz, de te döntöd el hogy mit veszel igénybe.

És szerintem egyik suliban sem drágák a havidíjak stb.

2011. aug. 26. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!