Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapestre hova a legjobb...

Budapestre hova a legjobb járni kutyával? Nem kutyaiskola érdekel, hanem bármi program, amit a blöki és a gazdája is élvez. Minél konkrétabb helyeket kérek szépen! Köszi.

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy póráz nélküli séta a Duna parton elég élvezetes a kutyusnak mivel futhat, és a gazdinak sem olyan unalmas...vagy mondjuk a Balaton. Abba nyugodtan úszhat a kutya, ami kellően kifárasztja, lehet labdát bedobálni neki 1-2 órán keresztül, biztosan kifárad majd tőle.

Egyébként milyen fajta kutyusod van?

2009. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy kistermetű keverék, aki még elég fiatal.
2009. júl. 18. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen kívül bárhova elviheted kirándulni, Margit sziget (sok kutyás jár oda, biztos élvezni fogja), Gellért-hegy, Normafa, János-hegy (én a kilátó tetejére is felvittem az ebet), ezek pl. elég népszerű helyek.


Kiránduláson kívül nemigen tudok mondani jó programokat, hiszen a kutya leginkább azt élvezi, ha szabadon rohangálhat a zöldben. Na meg persze az agility, de az sajnos kutyaiskolát igényel :) Bár vannak jóféle kutyafuttatók is akadályokkal meg mindennel, az is jó móka, legalábbis én szeretem.

2009. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ti ki szoktátok vinni a blökit a forgalmasabb, mozgalmasabb budapesti közterekre? pl. Gödör, Nemzeti Színház parkja, stb. Vannak buktatók, ha ilyen helyre viszem?
2009. júl. 18. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, egyrészt mert viszonylag kicsi és forgalmas helyek, ha véletlenül odacsinál valahova, rögtön beszólnak, és bent a városban a közterületesek is könnyebben megtalálnak, ha nincs póráz a kutyán (vagy szájkosár, ha a helyu rendelet előírja), vagy nem szeded fel azonnal a szeretetcsomagot, esetleg nem veszed észre a táblát, hogy kutyával tilos bemenni. De leginkább azért nem viszem, mert nem neki való, zajos, szabadon nem biztonságos, pórázon meg sok értelmét nem látom. De persze a te döntésed, ha a kutyádnak tetszik, vidd nyugodtan :)
2009. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!