Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnátok westie...

Milyen nevet adnátok westie kiskutyának?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki hamarosan veszünk egy westie kiskutyát. Még nem tudom, hogy szuka vagy kan lesz, szuka esélyesebb, de jöhet mindkettőnek való! :) Nézegetem a kutyanévnaptárat, de kíváncsi vagyok Ti miket adnátok! Köszönöm előre is a válaszokat!
2011. aug. 10. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Fiúnak:Akác

Lánynak:Masni,

2011. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
kókusz:)
2011. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nekem az első westie kutyámat durminak hívták de sajnos elpusztult,a fiának dráj neve volt a lányának meg kokó de igazából te tudod hogy mit akarsz,mikor megkaptad figyeld meg hogy milyen a személyisége és olyan nevet adj neki
2011. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hómancs :D
2011. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tetris ***** válasza:

A mi westinket eleinte Pöpecnek akartuk hívni, mert olyan stramm, pöpec kis kölyök volt. Aztán mindenféle becenevei lettek, és végül maradt a Pepi.

Ha most lenne kiskutyánk, talán valami angolos nevet adnék neki. Nelson, Wilson, ilyesmiket.

De vannak jó kis humoros nevek is: Hurka, Virsli, ilyenek.

2011. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) A Kókuszra én is gondoltam, már rég óta tetszik. :) Úgyis majd akkor dől el amikor meglesz...csak kíváncsi voltam kinek mi a véleménye. :)
2011. aug. 10. 16:38
 7/8 anonim válasza:
Philip...
2011. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mangó
2011. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!