Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy megette a Kiltixet...

Lehet, hogy megette a Kiltixet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ismerősöm kutyája nálam van pár napra, és ő sajnos olyan, hogy játék közben mindig a nyakára fog a kutyámnak. Nem erősen, csak a bőrt húzza. Így nem tartok rajta ilyenkor nyakörvet, a kiltixet viszont nem akartam leszedni, nehogy emiatt kullancs menjen bele. Már sokszor leszedte róla, én meg naponta többször megkerestem a kertben és visszaraktam a kutyámra. Most viszont nem találom sehol.

Eddig nem érdekelte, ha a földön volt, úgy rá se nézett. Elképzelhető, hogy megette?

Egyébként 4 hónapja van meg ez a nyakörv, tehát már nem olyan hatásos, de mégsem lenne jó, ha megette volna...

Mit csináljak? Vigyem orvoshoz? Nem is az én kutyám, nincs nálam oltási könyv, nem is ugyanaz az állatorvosunk... Még pár napig lesz nálam.


2011. aug. 11. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Megenni megehette. Amikor az állatorvosunknál voltunk utoljára, mondta, hogy egy bernáthegyiből egy lábtörlőt szedtek ki...

Egyébként mekkora a kutya?

2011. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szeretemacsokit ***** válasza:
Én a helyedben gyorsan elvinném a dokihoz.Attól még,hogy nem ugyanaz az állatorvosa a két kutyának még megnézheti.Így biztonnságosabb mert megnyugszol ha nem ette meg,de ha meg is ette akkor eltávolítják a kutya testéből és megintcsak nyugodt lehetsz. ;)
2011. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vizsla, tehát nem egy zsebkutya.
2011. aug. 11. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy napig figyeld a végterméket. Ha nincs semmi, megnyugvásként doki-ultrahang.
2011. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!