Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű keverék kutyám pár...

Nagytestű keverék kutyám pár nappal hamarabb kölykedzett mint a pincsim, és most megette a pincsi kölyköket! Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
eddig még soha nem hallottam ilyenről!!Mire fel eszméltünk,már csak pár kis mócsing maradt a négy kölyökből.Azalatt történt,míg az anyjuk kinn futkározott,wc-zett.Mire bement a helyére már hiába akart verekedni a naggyal,kölykök nem voltak:(
2011. szept. 21. 06:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
basszus miért nem különítetted el őket??? Szegény kiskutyák, szegény mamakutya :'(
2011. szept. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mindig elvoltak különítve!!Csak most szó szerint néma csendben betört hozzájuk!
2011. szept. 21. 06:33
 3/25 anonim ***** válasza:
12%
Hát ez már megtörtént,legközelebb vigyázz!jobban.
2011. szept. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
ba+ minek írtad ki ide? Nézz utána a neten, de most mindjárt sírok, úgy sajnálom szegény kis pincsidet... mennyire szomorú lehet... Nem vagy felelős állattartó, ez a te hibád!
2011. szept. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ott kezdődik a probléma, hogy minek voltak egyáltalán kölykeik, főleg ha keverék?! Valószínűleg a nagytestű a domináns, és a falkában csak a domináns párnak lehetnek kölykei. Ő meg gondoskodott róla, hogy így legyen. Egyébként néha előfordul, hogy a saját kölykét is megeszi. Te meg ivartalaníttasd a kutyáidat, nem kell több keverék kiskutya!
2011. szept. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
13%
Hé, ha nem engednék hogy keverék kutyusok szülessenek, akkor nem születhetett volna meg az én drága kiskutyám se ♥
2011. szept. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

El kellett volna különíteni őket. Nos, az esetből tanultál, legközelebb figyelj jobban!

Előző, az én kutyám is keverék, de attól még nem szeretem nézni a kóbor kutyákat, ezért is kéne figyelni arra, hogy ne szülessen több keverék.

2011. szept. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
De megszületett volna! Azzal a másfél millió másik keverék kutyával együtt, akik ebben a pillanatban is gazdára várnak Magyarországon! Vagyis lehet, hogy akkor nem másfél millió lenne, csak néhány százezer, de még úgy is több lenne, mint amennyi gazdára talál. Mert azt ugye te sem gondolod, hogy reális elvárás, hogy egyáltalán ne szülessenek keverék kutyák? Nem reális, és soha nem is fog ez a helyzet előállni, de törekedni kell rá annak érdekében, hogy kevesebb gazdátlan kutya legyen!
2011. szept. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem is értem, minek akartad, hogy mindkét kutyádnak kölykei legyenek? Vagy nem akartad, csak szarsz bele, ahogy esik úgy puffan? Milyen sorsot szántál a kiskutyáknak, eladod pénzért, mindegy hogy hová kerülnek? Tulajdonképpen miért nem ivartalaníttattad mindkét szukát, nincs még elég kóbor kutya az országban? Te vagy a felelős mindazért, ami történt.
2011. szept. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ösztönösen biztosította , hogy az ő öröklött génjei éljenek tovább.
2011. szept. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!