Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az ír...

Mi a véleményetek az ír szetterről?

Figyelt kérdés
Nem találjátok egy kicsit túl hiperaktívnak, és kicsit üresfejűnek?
2011. aug. 12. 21:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
IMÁDJA A VIZET!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
2011. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Szerintem az ír szetter nagyon aranyos, főleg ha kicsi. Igaz egy kicsit nem okos. De a külseje gyönyörű.
2011. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"Igaz egy kicsit nem okos"

Hát látom más is így van vele...de külsőre mennyire azt hinné az ember...és neked volt már tapasztalatod vele?

2011. aug. 15. 20:43
 14/18 shelli ***** válasza:
A múlt héten mentettem meg egyet! Elkóborolt.. még jó hogy volt a nyakában telefonszám :) A gazdija azt mondta okos szófogadó kutyus csak a villámlást nem szereti.
2011. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Gyönyörű, NAGYON makacs, nehezen kezelhető, önfejű. Ha tapasztalt kutyatartó vagy akkor megpróbálkozhatsz vele, de ha kezdő, semmi féle képen nem ajánlom, mivel akkor ő lesz az úr.:)
2011. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, egy tenyésztő, és kutyakiképző voltam, hoztak már hozzám több ilyen kutyát, olvastam is róla, hidd el igazam van! :) Mert itt írtak olyan butaságokat hogy.. jajj :))
2011. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ez egy nagyon inteligens állat. Ennyit tudok róla. Nekem Angol Szetter-em van, és hasonlít a két faj egymásra. Ajánlom kezdő gazdiknak, mert könnyű velük bánna, hűségesek, szépek...., stb.. :)
2011. aug. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ez nem így van, egyáltalán nem önfejű és uralkodó. épp az ellenkezője. Barátságos, könnyen kezelhető(mivel értelmes), néha megsértődik, ha túl kemények vagyunk hozzá. Ami meg az okosságot illeti, egyrészt egyénfüggő, másrészt a gazditól függ.Ugy tudom a 24. leokosabb kutya. És ha azt szeretnéd h figyeljen rád, tanuljon, akkor előbb fáraszd ki, mert óriási mozgásigénye van, utána sok mindent megtaníthatsz neki:)) (
2013. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!