Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelba szeretnék egy kutyát...

Panelba szeretnék egy kutyát a legjobb egy husky lenne de sajnos nagyra megnőnek. Milyen kutyák hasonlítanak a farkasokra még és kisebbek is a huskynál hogy jól meg legyenek panelba?

Figyelt kérdés
más kutya fajta is érdekelhet nem muszáj farkas kinézetnek lenni, a lényeg hogy ne legyen női táskába dugó eb és ne ez a kis reggeltől estig ugató szörnyeteg se. legyen család barát ne legyen túl nagy de ne legyen kisebb egy macskánál se legyen játékos ha játékról van szó de normál állapotában nyugodt természetű. (Kár hogy nincs mini német juhász vagy husky) válaszotokat előre is köszönöm!!!
2011. aug. 15. 10:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
shiba inu vagy valami mókás kinézetű keveréket is szerezhetsz a menhelyeken nagyon aranyosak vannak
2011. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg beaglet ne, mert nagyon aktív és nehezen kezelhető. Én már csak tudom, nekem is az van.
2011. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Husky: Ismerek tenyésztőt, aki több évik panelban lakott az első kutyájával, aki egy husky volt. De ha nem jó a méret miatt, ott van az alaszkai klee kai, ami Magyarországon nem kapható fajta. Viszont ők nem olyan makacsok, nincs akkora mozgásigényük, ők szobakutya típusúak.

A spiccek aranyosak. Van a lundehund még, ami rókára emlékeztet inkább. De ennek a fajtának sincs még magyar tenyésztője.

2012. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam a kérdést nekem a mudi ugrott be először.
2013. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja bocs ez 2011-es kérdés....valamit nagyon benéztem....
2013. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!