Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen parancsok vannak?

Milyen parancsok vannak?

Figyelt kérdés
Ha tudtok 1-et írjátok le és azt is, hogy hogyan lehet megtanítani.
2011. aug. 15. 10:14
 1/3 anonim válasza:
62%
Tíz parancsolat.
2011. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
XD
2011. aug. 15. 10:26
 3/3 Hannah86 válasza:

Szia

Gondolom nem az alapokra gondolsz mint pl. ül, fekszik , marad?!

Én anno a kutyámnak azt tanítottam meg hogy ha arra kérem akkor ugasson! A parancs szó a "hangot!!!" volt és az egyik kézfejemmel "tátogást imitáltam" és vártam:Ha ugatott vagy vakkantott akkor kapott jutalomfalatot!A lényeg hogy légy türelmes és ne mond el neki százszor hogy hangot, hangot, hangot mert azzal csak összezavarod!Mond ki egyszer határozottan és mutasd neki a tátogást majd várj!Nekem az első ugatást úgy sikerült kisajtolnom szegénykéből hogy kb már vagy fél órája próbálkoztunk mikor a kutya megunta és egy jó hangosat rám ugatott mondván hogy most már adjam oda neki azt a francos csirkefalatot, és még ő maga is meglepődött hogy végre megkapta!Ezután már könnyebben ment, úgyhogy sok sok türelmet kívánok!!!

Amúgy ajánlom figyelmedbe a Spektrumon futó "A póráz két végén" című sorozatot!!!

Sok sikert!

2011. aug. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!