Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vigyem el dokihoz?

Hogyan vigyem el dokihoz?

Figyelt kérdés
Jövőhéteh lesz ivartalanítva a szuka kutyám. És ehhez elkell altatni, amíg műtik. De én idegileg nem bírom, mikor szegény kutyus ilyen kótyagos, aztán összeesik. :( De szegény Zserbót, meg nemakarom csak úgy bedobni a dokihoz és otthagyni. :( Nagyon kétségbesne, hogy nem vagyok ott. De én meg tuti elsírnám magam, rajta, ahogy elaltatják. Mit tegyek?
2011. aug. 15. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
xanax
2011. aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nyugodj meg,nekem amikor a nöstény macskámnál sorra került ez a dolog,akkor amíg leborotválták a mancsát,meg bekötötték az infúziót ott lehettem,aztán mikor kezdett bekábulni,akkor küldtek ki...kint ültem a váróban 1 órát,megvártam,nem tudtam volna hazamenni...
2011. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tessék?
2011. aug. 15. 15:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Először is fejezd be a hisztit:)

Én se bírtam, ott bőgtem mint egy hülyegyerek, pedig csak elaludt, de ott akartam lenni mindenképp vele.


Úgyhogy menj szépen be, megnyugtatja ha ott vagy,és te is látni fogod hogy csak szépen elbóbiskol.

2011. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaj,te szegény.

Annyi,hogy amíg "összeesik" elfordulsz...de attól még ott vagy mellette!!!

És az járjon a fejedben,hogy nem lesz semmi baja.

2011. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. aug. 15. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:
egyél csokit, vigyél szőlőcukrot, igyál sok vizet, és próbálj higgadt maradni. Én minden állatomnak az összes műtétjét végignéztem, én pont attól vagyok nyugodtabb, ha ott vagyok.
2011. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem bírod, vigyél magaddal valakit, akit ismer a kutyus, és ő maradjon vele.
2011. aug. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!