Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya.hu-n ingyen kutyák?...

Kiskutya.hu-n ingyen kutyák? Átverés?

Figyelt kérdés
Sokaktól hallottam, hogy a kutya.hu-n "ingyen" címszóval hirdetett kiskutyák, átverések. Ebből mi igaz? Én is kinéztem egy pár hónapos kiskutyát, nem tűnik átverésnek. Tapasztalatok?
2011. aug. 16. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra állítod, hogy ajándékba elvihető kutyák, akkor azok ingyenesek. A többi nem.
2011. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Átverés inkább az, hogy ingyen valószínűleg nincs se oltása se chipje, kitudja, hogy nevelték...ha keverék még a jobbik eset de a fajtatisztáknál se szűrések se semmi sőt az esetek 99% ában nem is fajtatiszta lesz ha felnő.. (most tekintsünk el attól, hogy fajtatiszta csak akkor ha törzskönyve is van)

Ha nincs oltása akkor még hetekig fog tartani amíg egyáltalán az udvarból kimehet a kutya és sok 10 ezer forintban fog kerülni az oltási program a chip pedig kötelező...

Ha kiskutyát akarsz ingyen akkor a menhelyek tele vannak velük bár ott adni illik 5-10 ezret

2011. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2011. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Találtam egy keverék pár hónapos kutyát, aki elvileg oltva és féregtelenítve is van, és elvileg ajándékba(ingyen) elvihető. :/:) Nem volt oda írva, hogy pl az oltás áráért vihető el stb Van telefonszám is ahol lehet érdeklődni...Majd anyukámat ráveszem, hogy hívja fel. Remélem nem átverés!:)
2011. aug. 16. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy az. A keverék kutyusokat ingyen adják( mi jogon is kérnének pénzt érte?) Ez ugyanolyan, mintha menhelyről fogadnál örökbe, csak sajnálták menhelyre adni, inkább hirdetik így. Vidd haza nyugodtan.
2011. aug. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!