Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cane Corso 8 hetes kiskutyám...

Cane Corso 8 hetes kiskutyám van, prémium száraz kutyaeledel kiválasztása előtt vagyok. Olyan kellene ami viszonylag tűrhető áron van és a minősége is elfogadható. Gondolkodtam a Chicopee, vagy Gheda kutyaeledelekben. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 16:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Tudtok olyan webshop-ot ahol Josera tápot a legolcsóbban lehet beszerezni? Még egyszer köszi a válaszokat!
2011. aug. 16. 22:20
 12/18 anonim ***** válasza:
2011. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

tapfutar.hu

és igen a zöldkagylókivonat elég kiegészitő a jó minőségű táphoz. a tul sok plusz vitamin nem tesz jót nekik, ahogy pl az mebernek sem.

2011. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem váltotta ki a kölyköknek az 5500 forintos törzskönyvet?

Egyáltalán nem biztos egy szaporítónál,hogy a mutatott papírok valóban a szülőké voltak.

2011. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Felajánlotta a lehetőségét, hogy letörzskönyvezi, de én családi kutyának akarom, így nem éltem vele. Habár teljesen nem vagyok megnyugodva. ...mondjuk ő a törzskönyvért 11 ezer forint felárat kért volna. Sajnos nem tudom mennyi most egy törzskönyvezés.
2011. aug. 17. 14:02
 16/18 anonim ***** válasza:

5500 ft a törzskönyv kutyánként,és olyan tenyésztő nincs,akinél ez opcionális.

Ha nem akar a vevő törzskönyvet,nem kapja meg kutyát,mivel a tk a kutya "személyi igazolványa".

Az árban benne van akkor is,ha hobbykutyának veszik a kölyköt.

Szaporítók azért jönnek a "törzskönyvvel X ezer forinttal drágább" trükkel, mert legtöbb esetben a vevő többlet pénzért nem kéri a papírt,és valamiért nem tudnák letörzskönyvezni a kiskutyát.

Törzskönyvet egyébként egy szaporító is 5-10 ezerért tud venni,mondjuk elpusztult kutyáét,és azzal mutogatja a szülőket.Ilyen eset nem egyszer előfordult már.

Ha tényleg sok ezret költött eü.szűrésekre,akkor nem spórolna a törzskönyvvel sem.

2011. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

....háát nem nyugodtam meg, de most már mindegy...ki se cserélném úgy a szívünkhöz nőtt, legfeljebb nem cane corso, hanem kanta korzó. :)

Találtam egy helyet ahol feltűnően olcsó a Josera junior, szerintetek nem gyanús? Tapasztalatok a webshop-ról?

A link: [link]

2011. aug. 17. 20:50
 18/18 anonim ***** válasza:

Én most rendeltem innen (én is Joserát :D ), minden ok volt. :) 20.000 Ft fölött hozzák csak ki ingyenesen, de még a házhozszállítási díjjal együtt is olcsóbban kijöttem, mintha akárhonnan máshonnan rendeltem volna.

Amúgy tényleg jó táp ez a Josera, a mi egyik kutyunk a bárányos rizsest eszi.

Remélem azért, minden rendben lesz a kutyáddal. Nem MEOE tagoknak egyébként tényleg 11000 a tk.

2011. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!