Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szabad biciklin ülve...

Kutyát szabad biciklin ülve sétáltatni?

Figyelt kérdés
Nem fognak megbüntetni érte a rendőrök? Nem harapós, de van neki szájkosara is, érdemes felrakni ilyen esetben?
2011. aug. 16. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem szabad, KRESZ tiltja!
2011. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És bicikli úton sem lehet?
2011. aug. 16. 22:09
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem balesetveszélyes, akármikor eleshetsz, de akkor nem csak te hanem a kutyus is megsérül !
2011. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Igen, sajnos mindenhol :(
2011. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bár ennek ellenére mi is így szoktunk menni :) Mondjuk nem városban, hanem lakott területen kívül, földúton.
2011. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
73%

itt nem azért büntetnek, mert esetleg vkit megtámadna, és szájkosár kellene rá.. ahogy azt írtad, h van szájkosara..

itt a saját érdekedben, és közúti baleset elkerülése végett tilos!!! egy kutyát bármi befolyásolhat.. lehet, h meglát egy másik kutyát, ami miatt ideges lesz, megvadul... leránt Téged a bicóról.. lehet, h egy macsek hergeli fel, vagy bármi egyéb a környezetetekben.. úgyh, én azt mondom, nem ajánlatos, se járdán, se úton, se kijelölt bicikliúton ..

2011. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem nagyon volt ilyesmire példa, nagyon higgadt természete van, de persze elhiszem, hogy pillanat elég, hogy elrántson, vagy bevaduljon.
2011. aug. 16. 22:19
 8/15 anonim ***** válasza:

én mindig biciklin sétáltatom, mert csak azzal tudom lefárasztani, soha nem kellett rá pórázt raknom, beton biztosan behívható kutya (de még behívni sem kell, mert el sem megy mellőlem.)

ez szúrta a szemét pár embernek, "megkértek", tegyek rá pórázt.

oké, tettem, úgy bringáztam.

semmi gáz nem volt, amikor nem bevadult, hanem megijedt egy visító, rohanó kisgyerektől, és hirtelen befékezett.

Na, majdnem akkorát estem, mint a ház, még jó, hogy autó nem jött mögöttem...


szóval azóta NEM ÉRDEKEL, kibírja az a 3 ember, amíg 2 percen belül kiérek vele a faluból.

ha egy hónapban 2x látnak, talán túlélik.


és hangsúlyozom, a kutyámat mindenki csak a sátán kutyájának hívja, tigris csíkos holland juhász keverék, elhiszem, hogy nem bizalomkeltő látvány, de hogy a kisgyerekem életét is rá merném bízni, az is biztos.

ha megharap valakit, én megyek börtönbe, ezt nem kockáztatnám...

Ha olyan kutyáról lenne szó, nem sétáltatnám...



De sajnos elvileg így is tilos sétáltatni a kutyát...



(ez nem lenne baj, ha falun is lenne kutyázó terület kijelölve...)

de még a közeli erdőbe sem mehetek, mert sok a lovas, a vadász kilövi, kirándulók is vannak, szóval mindenhol zavaró tényezővé tudok válni...:(


pedig a kutyáimnak joguk van a szabadsághoz!!

2011. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem egy jófej, 7 hónapos labradorom van. Nagyon okos, iskolában is volt, itthon is tanítottam. Ő sem megy el mellőlem. Ha látja, hogy lassan megyek, Ő is lassít. Sajnos a közelünkben sincs semmi ilyesmi lehetőség, ahol lehetne őket futtatni.
2011. aug. 16. 22:43
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

már szervezés alatt áll a critical mass kutyás verziója, szóval türelem, kitartás!:)

(csak sajnos addig a kutyáink élete csak telik és telik...:()

2011. aug. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!