Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig nő egy nagy/ közepes...

Meddig nő egy nagy/ közepes testű kutya?

Figyelt kérdés

Szóval februárban találtunk egy 3 hónap körüli erdélyi kopóra kísértetiesen hasonló kan kutyust. Most 9 hónapos, de olyan kicsi... Hát kicsit magasabb és hosszabb mint egy átlagos beagle. Van rá remény, hogy még lesz belőle egy legalább vizsla méretű kutyus?

A doki szerint nem fog már nőni, kutyások azt mondják h az ő kanjuk még láthatóan nőtt 1 éves koráig.Még nincs ivartalaníttatva pont ezért, hogy ne amiatt maradjon nyüzüge:-).

Szerintetek? tapasztalatokra lennék kívácsni,hogy kinek mikorra érte el a kan kutyája a max magasságát.

Köszönöm


2011. aug. 17. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
az erdélyi kopót két méretben tenyésztik, van rövid és hosszú lábú ha pedig keverék akkor végkép értelmetlen ezen gondolkodni. Ha 9 hónaposan ekkora akkor max néhány cm ert fog nőni vagy annyit sem.. Mondjuk a korán ivartalanított kutyák magasabbra nőnek csak nem telnek ki annyira
2011. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fog még nőni de vizsla nem lesz belőle:) mármint a mérete és a kasztrálástól nem lesz nyüzüge :)
2011. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

színre a hosszú lábú változat. nagyon szép. tényleg teljesen úgy néz ki.már azon is gondolkoztam , hogy azt fogom mondani h "extramini" erdélyi kopó.:-DDD


hát ha nem fog még nőni valóban akkor bele kell törődnüm lassan. mindig nagytestű kutyát akartam, és nagyon reménykedtem h ő az lesz, mert olyan nagy feje, meg nagy tappancsai voltak kicsinek:-).

2011. aug. 17. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is egy kb 45cm magas kutyát szeretnék de anya nem engedi :( be kell érnem a 38cm rel persze ez is közepes de kissebb...
2011. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

valószínűleg már csak pár centit fog nőni...

miért nem fogadsz be mellé egy nagyobb testűt is?:)


amúgy én is így jártam az egyik kutyámmal!:D

azt mondta a doki, hogy húúúú hát ebből legalább akkora lesz, mint egy németjuhász.

most 1 éves, és 30 cm a marmagassága.:D


de sebaj, én így is imádom, hatalmas forma és nagyon ragaszkodó!:)

igaz amikor először beálltunk ÖV-re a két másik kutyámnak kb. habzott a szája, majd megőrültek, Pocak, a kis 30 centijével meg csak állt ott, békésen figyelte a többieket, lehevert a fűbe, nézegette a pillangókat,..::D:D:D:D


de hát istenem.:)

a talált kutyáknál ez mindig benne van a pakliban.


A lényeg, hogy szeressétek egymást.:)

2011. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

már van mellette egy tacskópincsim. 2 kutya bőven elég. mind a kettő talált kutya, albérlet, úgyhogy nem kéne egy harmadik.

csak akartam egy "hasznosabb" kutyát is. mármint örültem volna a környéken sétálva a setétebb bőrűek a kutya láttán elkerülnek.

2011. aug. 17. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már csak egy kicsit nőni
2011. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!