Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Várt már más is éveket egy...

Várt már más is éveket egy bizonyos fajtájú kutyára?

Figyelt kérdés

Én már 7éve szeretnék egy argentin dogot, csak van másik 3 imádni való kutyusom. Hát... majd talán egyszer.

Más is volt/van ezzel így, hogy régóta szeretne már egy bizonyos fajtájú kutyát?


2011. aug. 18. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, 10 éve szeretnék egy Dobermannt, csak Anyum nincs vele kibékülve, azt mondja hogy a nagy kutya büdi, és nagyokat kakál az udvarba. És hiába magyarázom hogy nem, akkor sem lehet. Majd egyszer...
2011. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Várt már. Deha az vígasztal, az embernak mindíg az kell, amit nem kaphat meg, és csak addig, amíg megkata, utána több kell. Szóval az ez érzés marad egész életedben...
2011. aug. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én így voltam a macskámmal. Minden álmunk egy Maine Coon volt. Vehettünk volna már rég 30ezerért egy beteges szaporítottat, vagy hozhattunk volna menhelyi keveréket, de vártunk... Most pedig végre itt van a mi törzskönyves, makkegészséges gyönyörkénk. :)


Kutyával is ugyanígy vagyunk. Amíg nem lesznek olyanok a körülmények (nagy kert...), nem gyűjtöttük össze a rávalót, várunk a Német Dogra még egy kicsit. :)

2011. aug. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen én 5 éves korom óta vágytam egy Bichon Havanese kutyára. 17dik szülinapomra végre meg is kaptam. És imádom. :) Anyuék is megszerették végül. :)
2011. aug. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én sosem vártam fajtára, mindig voltak befogadott kutyáim, most is van 1 menhelyi, 1 talált, és egy közép-ázsiai...:)



most tervezi a család, hogy kimegyünk Türkmenisztánba venni alabait, és tenyészetet alapítunk.:)



bár az igaz, hogy az első közép-ázsiaink halála után a szüleim nem akartak másik kutyát, én beköltöztem a városba és magamhoz vettem a menhelyimet.

utána normalizálódott a kapcsolatunk, visszaköltöztem, jött velem persze a kutya is, és megszerették.:)

utána még egy talált kutya...


utána rájöttek, hogy nem is rossz, hogy kutyák vannak a háznál...:) és jött megint egy alabai.:)



amióta meg etológiát tanulok, kiképzőnek készülök, egyre jobban van kedvük a tenyészethez is.:)


telkünk is van hozzá, meg nekem tőkém.:)


ámen.:D


bocsi, kicsit off, de el kellett mondnom.



egyébként le a kalappal, hogy ilyen türelmesek vagytok, és megfontoltan döntötök!:)

2011. aug. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én szeretnék 6 éve:

Border Collie

Welsh Corgi

Kuvasz

Husky

9/L

2011. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 2 éve egy sheltiet és jövő tavasszal meg is fog születni tehát összeségében én 3 évet vártam :) 14/L
2011. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én 12éves korom óta akartam amstaffot,de sose úgy jöttek össze a dolgok,hogy hosszú távra bele merjek vágni,nem akarok a kutyának rosszat.mióta divatkutya lett,boldog-boldogtalan ilyennel rohangál,inkább lemondtam róla.meg

már panelba lakom,oda viszont nem veszek semmilyen állatot.

25/L

2011. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!