Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az hogy fajkutya?

Mi az hogy fajkutya?

Figyelt kérdés

Van fajtatiszta kutya, illetve a kutya maga a faj. De olyan, hogy fajkutya nincs. Olyan sincs, hogy fajfarkas...

Komolyan, miért nem lehet a szavakat normálisan használni? Nincs hozzá elég intelligenciája/tudása egyes embereknek? Vagy nem is tudják milyen szavakat használnak, csak használják?


2011. aug. 19. 12:12
1 2
 11/11 nikoletta2000 válasza:

En sem értem hogy miért fajtakutya nem lehetne egyszerübb a ˇfajtisztaˇˇ kielytés? az emberek nem tudnak helyesen? vagy mi? Szerintem tök mindegy ha egy kutya fajtiszta vagy keverék mert minden kutyának s állatnak van szíve,és lelke :) A fajtiszta szó jelentése az hogy ugyanabból a fajtából van a kutya mint a szülei pl:palotapincsi vagy stb...

De szerintem egy keverék is lehet olyan szerethető és okos mint egy fajtiszta szertintem a keverék is megtene mindent hogy boldogá tegye a gazdit...

Hogy lehet megölni egy kutyát? vagy egy bármej állatot mert korcs? Tudatomal minden állatnak van lelke és szive!!

2013. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!