Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rendelhetek kutyaruhát magyaro...

Rendelhetek kutyaruhát magyarországi oldalról ha Romániában élek? Kiküldik így is?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 13:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
emberek miért kell ez a kutyaruha ez kínzás ám a kutyának :S de egyépként ezt amelyik oldalról megakarod rendelni akkor azt az oldalt kérdezd meg
2009. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt az adott oldal üzemeltetőjétől tudod e-mailben megkérdezni. Vannak, akik szállítanak külföldre is, vannak, akik nem.
2009. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Azért kell kutyaruha, mert egy yorki végigdidergi a sétát, ha hideg van, ha nagyon fúj a szél vagy ha esik az eső...:P

Köszi a válaszokat!:)

2009. ápr. 15. 13:21
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
tegyél rá kiscipőt is nehogy felfázon (első vagyok) nekem is volt yorkim és túlélte a telet jéé (az orvos mondta h nem ruha kell inkább vitamin) de túlem öltöztesd a kutyát szegényke
2009. ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Te tanulj meg helyesen írni...:P

Amúgy meg az én kutyim akkor is didereg, ha nagyon fúj a szél, és igenis kell neki ruha, ami megvédi a hidegtől mert nem 100 kilós.:P

2009. ápr. 15. 13:36
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
figyi engem nem érdekel h kínzod
2009. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Engem sem, hogy szerinted kínzom...én látom, ha fázik...ennyi.
2009. ápr. 15. 13:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség lenne más országból rendelned mert a postaköltség többe kerülne mint a ruha!
2009. ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A Yorki alapvetően terrier, kinti szolgálatra lett kitenyésztve, ettől fogva jó hőszigetelő szőre van. Azonban mivel divatfajta lett egyre többen tartják lakásban, és inkább birka módjára lenyíratják pár centisre a szőrét, mert hullik, sokat kéne vele foglalkozni... Ezek után nem csoda, hogy az alapban gazdag szőrzethez szokott kutya fázik már 15 fokban is. Nézzetek körül kiállításokon mekkora szőre van gyárilag egy Yorkinak, azoknak biztos nem kell "ruhácska". Pl neki:

[link]


A kérdésre: az, hogy szállítanak-e külföldre mindig a webáruháztól függ, azonban határon túli rendeléseknél igen magas szokott lenni a postaköltség.

2009. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az én kutyimnak még egyszer sem volt lenyírva a szőre, úgyhogy...érted.:P

És nem divatból tartom, tudom milyen a jelleme egy yorkinak meg minden, sokat olvastam róla, ezekkel a dolgokkal mind tisztában vagyok!!!:P

A kérdésem nem ez volt...

2009. ápr. 15. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!