Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rendelhetek kutyaruhát magyaro...

Rendelhetek kutyaruhát magyarországi oldalról ha Romániában élek? Kiküldik így is?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 13:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
sokat olvastam róla xD és melyik könyvbe olvastad h tavaszal ruhát kell ráadni??
2009. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Én kérdeztem valamit, ha nem tudsz arra válaszolni, akkor inkább hagyjad, jó?? :P

Amúgy én ismerem a kutyámat, egészséges stb., stb. de szélben remeg és ruhát akarok rá, ennyi. Amúgy ahhoz, hogy hogyan nevelem a kutyámat és mit tartok számára előnyösnek, semmi közöd! Nem?

Pici még, 5 hónapos és nem valami hosszú a szőre, úgyhogy hadd' döntsen el én, hogy fázik vagy sem!

2009. ápr. 15. 17:37
 13/15 anonim ***** válasza:
figyi ha ennyire tudod és ilyen bunkó vagy másokkal minek kérdezel meg bármit is?ahogy elnézzem a helyesírást stb. szerintem ugy gondolod hogy mindenbe neked van igazad :( egyépként fogod magad felmész az oldalra ahonnan rendelni akkarod és megkérdezed az oldaltól ennyi
2009. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

szia!

nézd meg az allaticuccok.mindenkilapja.hu oldalt!

Ők küldenek!

2009. okt. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Nem tudod, hogy a postaköltség mennyibe kerül??

:)

2009. okt. 17. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!