Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Még megszeretheti a vizet 3...

Még megszeretheti a vizet 3 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek hogy szoktassam hozzá a 3 éves labrador-németjuhász keverék kutyámat,hogy megszeresse a vizet.A

labradorok állítólag nagyon szeretik a vizet.

Ugye még nem túl késő?


2011. aug. 20. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Tanulni sosem késő! Lényeg, hogy játékosan vedd rá, meglátod több eredményt érsz el...Először pórázzal vezesd bele, finoman kézzel locsolgasd, engedd hogy mászkáljon a parton. Aztán később a kedvenc játék apportírozása vízből stb. Idő kérdése, de megszokja. Legtöbb kutya imádja a vizet. Esetleg menj bele a vízbe és csalogasd, veled lehet bemegy ha látja hogy te is...
2011. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Jó ötlet.Majd biztosan kipróbálom.
2011. aug. 20. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 3x voltam vele kinn a tónál.először csak a parton sétálgatott,másodszor már belemerészkedett addig,amíg leért a lába,és csak üldögélt.na és közben próbáltam finoman belelökködni,de nagyon utálta,így hagytam.harmadszor kivittem a kedvenc játékát,az elején még parázott,de 10perc után magától belevette magát a vízbe :D

annyira megtetszett neki,hogy alig tudtam hazahozni :)

pedig ő is már lassan 3 éves lesz!

próbáld meg úgy hogy azokat a játékokat viszed,amelyiket a legjobban szereti.Illetve az is jó,ha tudsz,menj bele a vízbe,ha látja hogy nem félsz,bátrabban követ.

2011. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod!
2011. aug. 21. 09:14
 5/8 anonim válasza:
szerintem megszeretheti,csak megfelelően kell szoktatni:).például ott kell bevinni a vízbe,ahol bele tud sétálni.meg ha játékos,akkor dobálni is lehet neki valamit
2011. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:
Ha sikerül olyan helyet találnod, ahol Te is úszhatsz, akkor a legtutibb módszer, hogy bemész a vízbe és hívod a kutyát. Ha látja, hogy a gazdi is bemegy, mindegyik kutya úszik utána. Nálam ez vált be.
2011. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hell-ikon ***** válasza:

Ha van kutyás társaság a környéken akikhez tudtok csatlakozni az is sokat segíthet.

Ha látja, hogy a haverok milyen jól elvannak a vízben a te kutyád sem akar majd kimaradni.

2011. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor jött rá hogy nem is olyan rossz azóta meg ki se akar belőle jönni! :D
2011. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!