Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ciki, hogy 14 évesen szeretem...

Ciki, hogy 14 évesen szeretem az állatos filmeket? És ha egy film rosszúl végződik, akkor sírok!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves fiú vagyok.! Az én kérdésem az lenne, hogy ciki -e az, hogy szeretem a kutyás filmeket? Mert éppen ma néztem meg a Marley és Én-t és a vége nagyon szomorú . És én sírtam! A barátaim, amikor megkérdezik, hogy milyen kategoríájú filmeket szoktam nézni, felelem : állatosokat És erre a barátaim kinevetnek! :( Ezek nem igazi barátok igaz?
2011. jún. 27. 15:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én is szeretem... szerintem nem ciki :)
2011. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon aranyos, jófej kissrác lehetsz, és hidd el, a lányoknak ez tetszeni szokott, ha egy fiú szereti az állatokat :) Maradj meg mindig ilyen jófejnek ;)

19/L

2011. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is imádom az állatos filmeket és az állatokat is. Kérdésre válaszolva nem ciki. Miért lenne ciki?? Azt nézel amit csak akarsz annak hogy mit nézel és mit csinálsz annak senkinek semmi köze.
2011. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azon mindenki elbőgi magát :D Nyugi, nem gáz, én személy szerint örülök hogy van még olyan állatbolond mint én.
2011. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én mikor nagyon jót és szépet álmodok és mikor felkelek szomorú leszek és sírok mert tudom hogy az álom milyen szép volt és nem akarom hogy véget érjen.
2011. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Semmi sem ciki amíg nem izgulsz kisgyerekekre... Bár igaz hogy szokatlan, ha egy kis srác nem az akciót részesíti előnyben. De ha éretlenek a barátaid akkor, e mellé említs meg néhány hiperszuper népszerű akciót is. Higítva már nem lesz olyan vicces.
2011. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

én is szeretem őket. biztos nagyon aranyos vagy, és nem böszme idióta, mint a többi fiú. nyugi, nem gáz. ;)

13/L.

2011. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az én apukám 55 évesen is morzsolja a könnyeit az állatos filmeken:) A Marley meg én-t meg sem merném vele nézetni, mert összeomlana:) Igaz én is csak hallomásból ismerem:) :(
2011. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nem ciki, de akkor ne nézd meg a Hacsi-t, a lányok szeretik az ilyen fiúkat, legalábbis, magamból kiindulva :D
2011. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem baj, sőt végre valaki normális és nem az akció meg horrorfilmeket nyomatja.
2011. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!