Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A furminator tulajdonképp...

A furminator tulajdonképp micsoda?

Figyelt kérdés

A furminátor igazándiból micsoda? Egy sűrűfogú fémfésű? Ha igen, gyakorlatilag ugyanazt a hatást érem el vele mint egy sima műanyagfésűvel, csak nem töltődik fel a kutya elektrosztatikusan?


Ahogy nézem a furminátoros képeket, ennek keskeny, lapos, párhuzamos a pengéje végig, kb 1mm vatagságú és kb 1mm a hézag két penge között is. Vagy nem ezek a paraméterei?


Közepes méretű, hosszú szőrű kutyához kellene.


2011. aug. 21. 02:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
vibrátor!
2011. aug. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elhalt szőrt távolítja el. Vagyis ugyan olyan mint egy sima fésű, csak jóval drágább!!!
2011. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem ugyanazt a hatást.. előtte én vettem ezer fajtát, mert féltem a drágától, de mivel anyám naponta ordibált a szőr miatt, vettem egy furmit...na, azóta nem kiabál.


2 kutyát szedtem ki a beaglemből

2011. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tehát ez egy fésű funkciójú sűrű fogazású drága fémfésű?

Akor egy közel ugyanilyen sűrű műanyagfésűvel ugyanazt a hatást lehet elérni? Mert egyszer fésültem már olyannal, nagyon szedte az aljaszőrit, nem is tűrte sokáig. De nem akarom megkopasztani, mert kint alszik, és ha nincs aljaszőre, fázni fog. Csak azt szeretném, hogy tiszta, ápolt, rendben legyen a szőre.

2011. aug. 21. 21:15
 5/9 anonim ***** válasza:
nem. nekem előtte volt nagyon sokféle fésűm, kefém, és egyikhez sem hasonlítanám. a fogak nemhogy sűrűek, de "szögletesek", ez fogja meg a szőrt szerintem. legalábbis ebben nagyon másabb. de ha elviszed a blökid a honlapon található helyre, ingyen tesztelik a kutyádon!
2011. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hajlok afelé, hogy sem flexink, sem ilyenünk nem lesz. Egészen jól megvagyunk a csajoktól elkunyerált sima ritkafogú fésűvel. Lényeg, hogy keresztbe és visszafelé borzolva is ki kell fésülni. Akkor tuti kijön aminek ki kell, és megmarad a szép nagy bunda.
2011. aug. 22. 00:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A feje inkább hasonlít egy hajnyíróhoz, mint fésűhöz. Az elmúlt 10 évben ezer féle fésűt vettem már, de ez a világon a legjobb. NAPONTA kellett porszívóznom az egész lakást és a sarkokban csomókban állt a szőr. Na amióta megvettem a furminatort, ilyen nincs :)
2011. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elvitte a bank a lakást?
2011. aug. 22. 20:44
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
tulajdonképpen miért kérdezősködsz? nem értem. unatkozol?
2011. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!