Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tesztelhetem kutyám...

Hogy tesztelhetem kutyám házőrzését?

Figyelt kérdés

Van egy argentin dogom. Okos, meg ügyes, az idegeneket megugatja, ha közel jönnek a kerítéshez, meg ha valaki benyúlna, szerintem lekapná 1-2 ujját. :)

De, kíváncsi lettem arra, hogy ha bemászna valaki a kerítésen, akkor mit tenne, ugatna, vagy támadna is a betolakodóra.

Már próbáltam, hogy mikor nem figyel, kiosonok a házból, és ott zörgök a kertbe, mintha megakarnék fújni valamit, de oda se jött, ott maradt a ház másik oldalán.

Nem tudom, miért.

Lehet engem ismerne? A lépteim hangját, meg ilyesmit?

De, én szeretném tudni, hogy igazi helyzetben mit tenne.

Ha megkérem az egyik haveromat, hogy másszon már át a kerítésen, az jó ötlet?


2011. aug. 21. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Téged ismer a kutya felismeri a "szagodat" mégha 10x is fürödtél le! Ne kérj meg senkit, mert a kutya véletlen megehet belőle pár dartabot akkor Téged vagy a szüleidet felelősségre vonják, ne adj Isten börtön is járhat érte ha komoly baja esik a barátodnak. Elég egy botot belógatni a kerítésen vagy bedobni egy emberalakú madárijesztőt aztán meglátod mit csinál vele a kutya.

Ne legyél felelőtlen, élő prédát ne állíts a kutyád elé! VESZÉLYES!

2011. aug. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress egy örző-védő segédet, és vele egyeztess. Van aki vállalja, hogy franciabundában bemászik. De a kutyának meg kéne előtte tanulnia ereszteni!!!!!!
2011. aug. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

argentin dog vadászkutya volt....

de jó ÖV-re is.

menj el kutya iskolába és ott kérhetsz ÖV-re megtanítást.

2011. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudod letesztelni, hogy házhoz hívsz egy csibészt! Kuvaszokat így teszteltem, egyik haverom kutya kiképző, beöltözött és bemászott. De ez csak is kizárólag, rendes biztonsági felszerelésben és képzett ember hajtsa végre! Ellenben téged vesznek elő, ha valami történik.
2011. aug. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!