Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ajánlanátok nekem olyan angol...

Ajánlanátok nekem olyan angol honlapokat/könyveket ahol középfokú nyelvtani tudásomat tesztelhetem?

Figyelt kérdés

TELC közép angol nyelvvizsgára készülök. Kellene egy olyan teszt könyv, vagy honlap ahol hasonló nyelvtani feladatokat gyakorolhatok mint ami a nyelvvizsgán van.

Gondolok itt arra, hogy ki vannak hagyva szavak, elöljárók a szövegből és 15ből 10-et be kell helyettesítenem.

Van még egy olyan feladat, ahol három alternatívából kell kiválasztanom a helyeset.

Tudnátok mondani ilyen honlapokat esetleg könyveket?

Sajnos én sehol nem találtam csak olyat, ahol témára lebontva vannak nyelvtani feladatok (pl. present perfect progressive stb.) azonban nekem olyan lenne jó mint ami a nyelvvizsgán van: Pl. az összes nyelvtani szabály előfordulhat.

A nyelvvizsga könyvek jók, csak sajnos már megcsináltam őket... :S

Köszönöm.


2010. febr. 21. 18:00
 1/2 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Nothing ventured, nothing gained -ez rád illik.

Bocs amiért kicsit Off-oskodok, de érdemes lenne megpróbálnod a vizsgát, mert jó eséllyel sikerül.

2010. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
3 hét múlva megyek, de addig szeretnék gyakorolni... :)
2010. febr. 21. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!