Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok...

Milyen kutyát ajánlanátok nekem? Fogalmam sincs melyik illene hozzám.

Figyelt kérdés
Az összes kutyáról ugy gondolom,hogy igen,ilyen elfogadnék. Vannak elképzeléseim persze,de szeretnék azért a földön járni. Tehát rengeteg szabadidöm van,egész délután itthon vagyok,lenne idöm foglalkozni vele. Nincs semmilyen háziállatom,tehát csak ö lenne az én "becses kincsem" igazából olyat szeretnék,amire azt mondják az utcán hogy "aztaaaa..ez igen! Ez kutya" vagy hogy "milyen gyönyörü" Legalább 50cm legyen,felső határ nincs. Mégis szeretném ha nem enne ki a pénztárcámból. Tenyésztőtöl vásárolnám,de 150ezer ft-nál többet nem akarok költeni arra hogy "csak megvegyem" tippeket várok. elöre is köszönöm.
2011. aug. 21. 16:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Dobermann,agár,vizsla,boxer(német dog,de ő kivinne a világból és igen,kienne vagyonodból) Mi először dogot akartunk csak sajnos ezekkel a tényekkel szembesültünk. Most maradt a boxer és a dobermann.
2011. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Akita inu. Szerintem gyönyörű... :)
2011. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Menhelyen vannak fajtiszta kutyák, szerintem onnan nézhetnél magadnak, azok nagyon hálásak és nem kell különösebb nagy kiadást adni rá.
2011. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én ajánlom a palota pincsit sokat kell vele foglalkozni nekem van vagyis egy palotapincsi keverékem nagyon rossz de olyan édes amikor rosszalkodik rágja a ruhákra és felnéz rád akkor de az uszkárt viheted versenyekre és nagyon kedves jó kutya és de én a keverékek is jók azok gyorsan taníthatók
2011. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak legyen, nagyon-nagyon sok szőre :)) Családunkban 2 ilyen kutya van/ volt, mindegyik után megfordultak az emberek :)
2011. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Hát figyi, én már sokszor leírtam a történetemet.:D


Nekem egy gyönyörű Cane Corsom van.

A lényeget írom nem eresztem bő lére. Nő vagyok, még kiskorú voltam, mikor megkaptam. Sokan leszóltak, hogy első kutyának neee, meg kemény gazdát igényel, nem fogok vele bírni stb stb.... én megígértem a szüleimnek és megneveltem. Nagyon büszke vagyok rá, pláne, mikor dicsérik őt.:)


Igen nehéz nevelni, de nem lehetetlen, még első kutyának SEM lehetetlen. Ha valaki annyira elszánt, mint én és nem adja fel, akkor igen is sikerül, még akkor is, ha az első kutyád.


A saját kutyámon kívül még ismerek Corso-kat, az ő gazdáik sem nagy kutyatudorok, csak elszántak voltak, és bevállalták a sok időt, és a kemény munkát.


Nem tudom tetszik-e neked ez a fajta, és azért én is azt mondom, hogy gondold át, rengeteget kell velük törődni, pláne addig, ameddig még próbálgatja a szárnyait...

2011. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
ja és a palota pincsi könnyen tanítható
2011. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

igaz hogy 50 cm alatt van, de szerintem a mopsz :)

vagy ha a leírtak alapján.. szerintem a labrador :)

gyönyörű kutya, nagyon sok mindenre megtanítható, gyerekbarát.. stb : )

2011. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

és még annyit, hogy azt tudni kell, ha egy picit is elgyengülsz, vagy nem figyelsz oda, akkor már gond lehet, akkor ők az urak. Én egyszer elgyengültem mikkor még fiatal volt, el is szalad vele a ló, ugyan sikerült őt kibillenteni, de nem volt egyszerű:D


Corso-s voltam

2011. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Kertes házban laksz?Van kisgyerek a háznál?Erős védőkutya kell,vagy "csak" barát?


A német juhász olyan mint a mercedes-audi-bmw semmiben nem a legjobb,de mindenben nagyon jó.Nagyon okos,nagyon hűséges és erős-bátor is.Szerintem azt biztosan nem bánnád meg.Jó tenyésztőtől gyönyörű példányt vehetsz 100 ezer körül.

2011. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!