Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok nekem autósüléseke...

Ajánlanátok nekem autósüléseket? Fogalmam sincs hogyan válasszak!

Figyelt kérdés

Ez milyen lehet? [link]

Olyat szeretnék, ami tényleg biztonságos, nem kell, hogy a legolcsóbb legyen, de azért ne is méregdrága. Főleg, hogy három kell, mert trikereim vannak.


2010. febr. 20. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen ülést is választasz, mindenképpen próbáld bele a babákat. Mert lehet hogy mondjuk ez a típus - bár jónak tűnik - egyiküknek jó lesz, a másiknak meg kényelmetlen. Szóval szerintem neten ne rendelgess, hanem szánd rá az időt és menj el egy bababoltba a porontyokkal.


Nekem ilyen van (egy gyerek):

[link]


Azért ezt választottuk a párommal mert hosszas keresgélés után ennek volt a legjobb a töréstesztje a neten. Persze utána elmentünk és belepróbáltuk a gyereket.

2010. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia én így választottam:

először megnéztem a törésteszteket a neten, így leszűkítettem a kört. Aztán belepróbáltam a babám a kiszemelt 2-3 fajtába. Az árát nem kellett nézni, mert a legjobb törésteszt-eredményes ülések kb egyforma árban vannak.

Végül meglett az eredmény, és használtam vettem meg a kiszemeltet.

2010. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ez van, a kislányom nagyon szereti, mert magasan ül benne, nagyon stabilan be lehet kötni, és jó minősítése van a törésteszten is, örülök, hogy ezt választottuk.

[link]


(a 31-es színkód van nekünk)

2010. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pár hete vettünk mi is:

[link]


Nagyon sokat megnéztem, igyekeztem alaposan átgondolni, mérlegelni. Én is kérdeztem itt is ezzel kapcsolatban.

Besafe, Römer, Maxi Cosi. Ezekre szűkült a végén a kör és a férjem döntötte el, hogy Maxi Cosi legyen.

2010. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 2 utolsó válaszolóval maximálisan egyet értek,annyit fűzék hozzá,hogy a BébéConfort is nagyon jó ülés.Mi ilyet vettünk(BébéConfort Axisst,9-18 kg)
2010. febr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!