Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet hogy ilyen sokáig él?

Hogy lehet hogy ilyen sokáig él?

Figyelt kérdés
Nem mintha baj lenne,de ebben a hónapban lesz 15éves a leonbergim. Ugytudom ez a fajta max 8-10évig él. Sok ilyen kivétel van? ( Most sincs semmi baja)
2011. aug. 22. 09:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

hát most ezt mi honnan tudjuk?:)

Szerencsétek van, jól tartjátok, jó fizikumú kutya.....

Az a 8-10 év az csak általánosítás, nem azt jelenti, hogy 10 éves lesz a kutya, és 10év 1 naposan már el is pusztul.

Minden kutya más

2011. aug. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ritka, ha egy ilyen nagytestű kutya ilyen magas kort megél, ráadásul egészségesen. Érdemes megosztanod másokkal is, hogy hol, milyen körülmények között tartjátok, mennyi és milyen minőségű kajával etetitek, mert hasznos lehet a többi kutyatartónak is az ilyen információ. Én is kíváncsi lennék rá. Egyébként fajtatiszta leonbergi?
2011. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A mi családunknak generációk óta leonbergije van, a legidősebb azt hiszem tizenhárom évesen pusztult el. Tényleg nagyon erős szervezetű kutyák, a mostani szukánk 4 éves lesz, a kan pedig 5. Eddig a kannak, amikor 2 éves volt volt valami baja, de gyorsan helyrerakták, azóta sincsen semmilyen de semmi8lyen bajuk, mindketten makk egészséges rosszcsontok.

Remélem, ők is olyan sokáig fognak élni, mint a tiéd! :)


13L

2011. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne,hogy milyen körülmények között tartjátok és hogy mit adtok neki ^^
2011. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

első vagyok: igen azt nekem is le kell írnom, hogy minden tiszteletem, tényleg. Mert biztosan nagyon nagyon szépen tartjátok őt, hogy ilyen hosszú kort megélt, és még éli is:)

Csak annyit mondok, hogy még sok-sok egészséges évet kívánok neki:)

Bár mindenki így törődne a kedvencével, mint ti.

2011. aug. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Doruss ***** válasza:

Ha jól tartjátok, lehetséges, hogy idáig él. De nem csak ezen múlik.

Valószínűleg erős a szervezete, meg múlik ez a vérvonalon is. Ahogy hallottunk már olyan emberről, aki több mint 100 évig élt. Szóval szívós kutya lehet :)

kívánok továbbra is jó egészséget neki!

2011. aug. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Örülj neki :)
2011. aug. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
kutyatáppal kell etetni, abba sok a vitamin, meg rendszerese csotot adni neki !!
2011. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

10:11-es vagyok:

további jó egészséget kívánok neki

2011. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen:) Nagyon csodálkozom énis. Tenyésztőtöl vettük még anno. Nem mondom hogy nem voltak problémái,mert a szemével volt gondja,meg 2x felpuffadt szegénykém,de ez mind 5év kora előtt volt. Azota pedig semmi. Él mint hal a vízben. Lehet attol ilyen egészséges,hogy elvan kényesztetve:D Mármint,hogy ki-be járhat a lakásban,kertben is lehet,de este mindig mellettem alszik mert félek a sötétben:D Talán érzi hogy nagyon szeretem őt,és mindenki a családban. 5éves koráig evett Josera tápot,aztán felhagytunk vele,mert nagyon drága volt,azota mindent megeszik,de a gyümölcsöket imádja! Rengeteg gyümölcsöt kap,főleg banánt.: DD Lehet ez a mi titkunk.
2011. aug. 22. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!