Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet hogy ilyen sokáig él?

Hogy lehet hogy ilyen sokáig él?

Figyelt kérdés
Nem mintha baj lenne,de ebben a hónapban lesz 15éves a leonbergim. Ugytudom ez a fajta max 8-10évig él. Sok ilyen kivétel van? ( Most sincs semmi baja)
2011. aug. 22. 09:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát, gratulálok hozzá! Tietek a legöregebb leo, akről hallottam! Valóban a 8-10 év a szokásos élettartamuk, de nagyon remélem, hogy a mienk is velünk marad 10 éves kora fölött is egészségben. Kan vagy szuka? Ivartalanítva van-e? Viszitek-e magatokkal minden fele, esetleg sétálni, vagy főként inkább kerti/szobakutya? Kíváncsi lennék az életkörülményeire!
2011. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Gratu a veterán kuttyodhoz! Kép róla esetleg?
2011. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kan,Odi a neve.( Hivatalosan nem igy hivják,de régen nemtudtam kimondani mást,ugyhogy rajtamaradt) Rengeteg vitamint eszik,és mindig emberközelben van. Minden évben visszük túrázni,úszni,mindenhova jön velünk. Állatorvos évente 2x látja,de már ránkszoltak hogy ha nem muszáj ne hurcoljuk,mert felesleges:D
2011. aug. 22. 10:45
 14/15 anonim ***** válasza:

De jó neked!!Az én kutyám 2 évesen elpusztult és nagyon hiányzik! Most vettük egy kicsi kutyát és remélem vagy 15 évig él mint a tied!!! Sok évet kívánok még nektek!! ;)


[link]


Még 6 év ha jól értelmeztem és legyőzöd! ;)


[link] Lent van jelentkezési lap küld be a kutyádat!

2011. aug. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy pont addig voltak egészségügyi problémái, míg a drága tápot ette. A mi rotink sem kapott drága tápokat, mégis 13 évig élt egészségesen. Kisebb testű, keverék kutyáknál ennél magasabb kor ugye elég gyakori, de nekünk az állatorvos erre is azt mondta, "veregesse magát hátba azért, mert ilyen kort megélt".
2011. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!