Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire Terrier kutyám...

Yorkshire Terrier kutyám hányt. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Tegnap késő este hány a kutyám. A tápja jött ki és ilyen nyúlós fehéres-sárgás hab.Este jobb lett a kedve de ma reggel semmire sem ugat csak fekszik és levert. Volt már sokszor ilyen egy-két napra rá jobban lett.Szerintetek most is így lesz? Csak elrontotta a gyomrát és pihenjen? Hozzá kell tegyem , hogy minden szart összeeszik lehet ez a probléma most is . Egyszer éjszaka sírva hányt gondoltuk elvisszük állatkórházba.El is vittük de kiderült , hogy megszűnt mire hazaértünk már semmi baja nem volt :O


Bocsi , hogy hosszú lett :/ :)

Válaszaitokat előre is köszönöm :)

Sziasztok


2011. aug. 22. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerinten várj még 1-2 napot ha nem múlik vidd el orvoshoz!
2011. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha mindent összeeszik akkor sajnos lehet,hogy olyan valami akadt meg a bélrendszerében ami nem tud eltávozni természetes úton.Figyeld ha holnap is levert doki mert lehet műtét lesz a vége!

Jobbulást neki!

2011. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szintén yorkie gazdi vagyok. Saját tapasztalatom: az én kutyusomnál is előfordult már a fent említett probléma. Hányt, meg ment a hasa. Én az ijedős gazdik táborát szaporítom, tehát azonnal orvos vagy felhívom és elmondom mi a gond. Sokszor előfordul, hogy felnyalnak az utcán ezt-azt, de én azt mondom, hogy azért jobb ha elviszed orvoshoz,még akkor is ha nincs gond, mert ő azonnal tudja, hogy kell-e neki valami gyógyszer vagy ez magától elmúlik. Remélem tudtam segíteni valamicskét...

Jobbulást a kis drágaságnak!

2011. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hmmm köszönöm :) Hát én 14 éves vagyok és így nem nagyon tudom elvinni :/ Anyáék meg pont nem azok az aggódósak nem valószínű , hogy elvisszük...De ha nem javul muszáj lesz. Azóta leengedtem az udvarra és füvet evett tehát valószínűleg valami gyomorrontás. Ha nagyobb baj lenne szerintem a füvet sem enné :)
2011. aug. 22. 12:23
 5/9 compactegon ***** válasza:
azért eszi a füvet mert rossza gyomra. valószínűelg azt is majd kihányja. a kutyáknál a hányás természetes, nem úgy, mint az embereknél. persze nem napi szinten...
2011. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyomorégés miatt szoktak a kutyusok füvet enni, ezt mondják az orvosok. Azért a gyakori hányás, ami habos és tele van a táppal, nem hinném, hogy egészséges. Én mindig kikértem orvos véleményét. Minden alkalommal. Az is elég ha felhívsz egyet. De ez az én véleményem. Én féltem ez a kis csöppséget! Sosem lehetünk elég óvatosak.
2011. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia,énis yorki gazda vagyok és ha már elvinni nemtudod akkor hívd fel az orvosotokat,azt csak megengedik!

Az ha habosat hány,sok táppal az nemjó!

És széklete egyébként van normálisan?Láza az van?

2011. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is yorkis gazdi vagyok, és nálunk is elő szokott fordulni a habos-sárgás hányás. Egy barátunk az állatorvosunk, és benne 1000%-ig megbízom, azonnal viszem ha valami nem stimmel a kutyusommal.


De erre a hányásra mindig azt mondja diétáztassam pár napig hogy helyrejöjjön a pocija (főtt rizs egy kis száraz táppal, semmi más max. egy nagyon kevés kefír) + a kajájához 1 kávéskanálnyi GASTROFERM PET-et kell keverni ( állatpatikában kapsz ilyent, multivitamin és probiotikum kutyusoknak - ezt adom akkor is ha hasmenése van, vagy kutymorog a pocakja)

2011. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat ! Közbe én elmentem itthonról és mire hazaértem már jól volt :) Most nagyon friss körbeugrál és a kaja is érdekli ^^
2011. aug. 22. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!