Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyánknak?

Mi baja lehet a kutyánknak?

Figyelt kérdés

3 éves berni pásztorunk egyszer csak leállt az evéssel. A tüzelésekor kezdődött, alig szagolta meg az ételt, és már hátat is fordított neki. Egész addig majdnem megfulladt a kajába, annyira tunkolta magába. Elvittük állatorvoshoz, ő adott neki egy injekciót, mert kullancs-fertőzésre gyanakodott, azt mondta, ha ez sem segít, vigyük vissza. Segített, de csak egy-két napig...E mellé még féreghajtót is vettünk, de persze ez sem oldotta meg a problémát.

Mikor újra elvittük, a doki már csak a fejét vakargatta, de megjegyezte, hogy tényleg nagyon erősen tüzel, és úgy ítélte, ez a baja.

De most megint ott vagyunk, hogy nem eszik, de a tüzelése már elmúlt. Mi már nem tudjuk kitalálni, mi lehet a probléma, úgyhogy gondoltam, kiteszem ide a kérdést.

Van valami ötletetek, vagy járt valaki hasonló cipőben? Vagy egyik napról a másikra finnyás lett...?


2011. aug. 22. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ivartalanítsátok... Jobb lesz a kutyának!
2011. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A rokonunk kutyajá is mikor tüzel nem eszik. Az ő dokijuk azt mondta nincs ezzel semmi gond. mikor abbahagyja a tüzelést utánna megint eszik! Nekem tacskóm van de az mindeg eszik tüzeléskor is. Inkább ivartalanítsátok !
2011. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
aggyatok neki valami szaftos husit, kolbászt, töpörtyűt, csontot ,kutyakonzervet! annak bisztos nem tud ellenállni!
2011. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan orvoshoz vidd, aki rendesen meg is vizsgálja a kutyát, és nem találgatás szintjén orvosol.Elképzelhető, hogy méhgyulladása van.
2011. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!