Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zsebkendő. Miért tépi szét?

Zsebkendő. Miért tépi szét?

Figyelt kérdés
A kutyám 1 éves tacskó,és naponta (többször) csinál olyat,hogy ellopkodja a zsebkendőket,széttépkedi,és ott hagyja,utána már rásem néz csak úgy ottmaradnak a földön a szétcincált szebkendő darabjai.Ezt miért csinálja a kutyám? Olyan furcsa..:DD
2011. aug. 22. 16:08
 1/7 A kérdező kommentje:
nálatok is van ilyen? :D
2011. aug. 22. 16:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék! Nekem a Foxim csinálja ezt csak az 1 megeszik a többit meg csak széttépi és othaggya.
2011. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Nekünk is ezt csinálta a yorkie kutyánk, amikor egyedül hagytuk otthon pár órára. Gondolom azért, mert megsértődött :)
2011. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
énkutyám az ujságpapirral csinált ijet mindig, még a postaládából is kiszette! de az enyém ezt azért csinta mert 1.nagyon élvezte h téphet vmit, 2.meg domináns volt és még engem is megrágcsált!
2011. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az összes yorkink ezt csinálta eddig.:D
2011. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
az enyém meg is eszi,de az összes kutya valamiért izgul a zsepire :D
2011. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kutyák mániája :)

Az enyém is ezt csinálja, habár ő nem lopja csak úgy el, legfeljebb ha földre leesik, otthagyjuk...

2011. aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!