Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az új tüzelést az ellés...

Az új tüzelést az ellés időpontjától, vagy a előző tüzeléstől számítjuk?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm szerint az újabb tüzelést az előző tüzelés első napjától kell számolni (tehát onnan 6 hónap), én viszont úgy tudom, hogy a kiskutyák születésétől számított 6 hónap múlva tüzel újra egy szuka. Most kinek van igaza??
2009. ápr. 16. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Az kutyáim szülés után ugyanúgy tüzeltek. Tehát abban az időben amit az előző tüzeléstől számítok.
2009. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsi, az én kutyáim
2009. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Akkor tényleg én vagyok a hülye ezek szerint.. :)
2009. ápr. 16. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nálam volt mindkét kutyámnál, de lehet, hofy másnál máshogy van, minden kutya másmilyen. :) Ja és elfelejtettem, hogy a kutyám nem normálisan tüzel hanem 8 hónaponta, a másik kutya is akkor tüzel amikor ő, lehet, hogy így több idejük volt felerősödni, és azért nem tolódott el a tüzelés.
2009. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kutya fajtájától és méretétől is függ!Ugye itt az egyik 4 hónp a másik meg 6 hónap múlva...lehet, hogy csak 7-8,2-3,5-6 múlva fog, szal nem bittos, hogy egyíkőtöknek is igaza van!
2009. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!