Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bulldogért, boxerért miért...

A bulldogért, boxerért miért vannak odáig az emberek, de a BULL TERRIER az meg ronda?

Figyelt kérdés

Annyiszor hallom, hogy le csúnyázzák a bull terrieremet, de a bulldog, meg a boxer az szép, meg különleges...

És nem bírom felfogni, hogy miért.

Szerintem pont, hogy a boxer, bulldog a tipikus, átlagos, egyszerű kinézetű, és a bull terrier a különleges, és szép.

És akinek boxerja van, vagy bulldogja, az csúnyázza le a legjobban szinte a bull terriereket.

Sokszor hallom azt, hogy "de csúnya, hogy néz ki? Fúúú, szegény szerencsétlen kutya" amikor sétálni megyek vele.

Persze amikor ismerősöm a boxereját vitte sétálni, azt még szépnek is mondták... :(

Szerintem meg pont, hogy ezek a fajták a nem szépek.

De, miért tartják szépnek a bulldogot, boxert, és rondaának a bull terriert?


2011. aug. 23. 10:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

A bullterrier az egyik kedvenc fajtám, a következő kutyám biztos bully lesz! Ne foglalkozz velük, nekem a nyomott orrú kutyák is tetszenek(már amennyire), de nem akarnék, hisz úgy el lettek cseszve ezek a fajták, hogy alig kapnak levegőt. Na és a bulldog gazdik így boldogok a kutyájukkal, hogy ő közbe szenved?

A bullterrier nagyon különleges, kedves kutya:)

2011. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

most komolyan szubjektív ízlésen húzod fel magad?


nekem a Korpiklaani tetszik, másoknak meg a Lady Gaga... mások vagyunk.


légy büszke rá, hogy kitűntök a nagy átlagból.

2011. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 bix válasza:
90%
nem mindegy? vagy te azért tartod a kutyát hogy mások dícsérgessék? már bocsi de ez azért elég gyerekes hozzáállás. akinek boxer vagy dogja van azért van olyan fajtája mert az tetszik neki és nem a bullterri. ennyi. van akinek egy kocsi egy lakás, egy billentyűzet tetszik másnak nem. ízlések és pofonok. nekem pl a három közül egyik se tetszik, én a vizslákért vagyok oda, szerintem meg mindhárom divatkutya, és ritkán vannak úgy tartva és nevelve ahogy kellene, mert minden tini meg divatmajom itt a környékünkön ezekkel a slágerkutyákkal mászkál, meg persze mopszal, de annyira nincsenek nevelve meg szocializálva hogy nevetséges.
2011. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%

Mit érdekel ennyire?


Nekem volt egyszerre francia bulldogom és bullterrierem is. Mindkettőt érte támadás, de kit érdekel?


Nekem tetszettek, imádtam őket és ez a lényeg.


Én pl. a németjuhászért, labradorért nem vagyok oda, sok embernek meg ezek 'A" kutyák.

2011. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

jaj figyelj meg egy boxert meg egy bullterriert.. a legtöbb ember valszeg. lefogja csúnyázni a bullikat, ez van...szerintem anyira csúnya kutya, hogy már szép :)

nekm is boxerem van, bullterriert nem engedtek volna a szüleim. örülj, hogy különleges vagy, ezek az emberek nem ismerik ezt a fajtát, mert ha ismernék, meglátnák benne azt a különlegességet, fennséget,ez van :) 14L

2011. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
ja, és a boxereket manapság már csak divatból tartják, én munkakutyának tartom, nem divatozni :)
2011. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a furi fejformája sokakat taszít.


De kinek a pap, kinek a paplan. Ezen kár nyafogni.

2011. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%
Én azért nem szeretem őket, mert szerintem olyan a fejük, mint a patkányoknak :D És? A te kutyád kevesebbet ér attól, mert én, egy vadidegen nem tartom szépnek? Ugye, hogy nem :) Nekem a Labrador a kedvenc kutyafajtám, mostanában azt is szidják, mert "divatkutya", de nem érdekel.
2011. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Bakker te is lecsúnyázod a többik akkor mit vársz?!


Na az én kutyámat meg rendesen "elintézte" a kozmetikus tegnap este. Még jó, hogy sötétbe mentünk haza, mert szegény pofáját úgy megnyírta, hogy most olyan mint egy állonvágott róka:)

Egy darabig a bokrok alatt fogunk sétálni, nehogy "lecsúnyázzák" szegényt:)

2011. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%
én nem szeretem ezeket a kutyafajtákat mert nem ismerem ha ismerném biztos hoyg tetszene mert minden kutya szerethető ha közelebb kerülünk hozzá ... nekem kuvaszom van és a kuvasz a kedvencem én személyszerint a jó nagy hosszú szőrű kutyákat kedvelem de ez most mit számít ne hagyd hoyg elbizonytalanítsanak olyan kutyád van ami neked tetszik és nem olyan ami nekik tetszik ne nekik akarj megfelelni az a lényeg hoyg te boldog legyél vele lehet hogy egy nap amelyik kutyát lecsúnyázza valaki az fogja szétharapni a seg*ét mert ráereszti az egyik gazda (nem mondom hogy te) !!!
2011. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!