Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi a Golden Retriever...

Mennyi a Golden Retriever átlagéletkora?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy kilenc éves Golden Retriever szuka kutyusom. Az alomban ő volt a legkisebb kutyus, senkinek nem kellett, és akkor 7 ezer forintért megkaptuk. Törzskönyve van, mielőtt kérdeznétek :) Okos kutya, naponta tanítom, sétáltatom, és nem úgy tűnik, hogy nem élezi. Minden évben megkapja az oltásait, és bolha-kullancs nyakörvet is vettünk neki. Három-néynaponta átvizsgálom a szőrét, még nem találtam benne semmilyen élősködőt. Nemrég egykicsit fogyott a nyáritúlmozgás után, de már szépen visszahízta.

Bocsi a sok rizsa miatt, a kérdésem egyértelmű :)


2011. aug. 23. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
10-15 év között :)
2011. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 vikkkaaa ***** válasza:
100%
szerintem 11-15 év között!! :-)
2011. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez a 15 év jól hangzik :) Mi(ke)ttehetek, hogy még együtt tölthessünk 6 szép évet?
2011. aug. 23. 13:23
 4/8 A kérdező kommentje:
És bocsánat a kérdésben fellelhető szóköz-hiányok miatt :-D
2011. aug. 23. 13:24
 5/8 anonim válasza:
10-15 év.:D Azzal teszel a legtöbbet, ha szereted, egészséges és változatos étrendet biztosítasz neki mellőzve a cukrot (ami nem csak a kutyák fogait, de a látásukat is rontja), rendszeresen beoltatod és biztosítasz neki elég teret a mozgásra.:D Csodálatos kutyák, remélem, összejön az a 6 év...:)
2011. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Átlagsan 10-14 évig élnek!
2011. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is úgy tudom, hogy 10-14 év.
2011. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kertben tartjuk, csak kutyakaját kap gyerekkora óta (nem a legdrágább, hanem a 250 Ft-os 1 kilós, folyamatosan váltogatva az ízeket). Időnként kap boltban vehető kutyanasit, de házikoszttal nem etetjük. Most múlt 13 éves és egész életében semmi betegsége, baja nem volt. Biztosíts neki mozgásteret, normális kaját és sokáig fog élni. Nálunk télen is a kertben van, persze van kutyaháza és egy fűtött garázsba is be tud menni, ha akar, de inkább a kutyaházban van.
2014. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!