Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valahol Győr közelében...

Lehet valahol Győr közelében border colli kiskutyát venni?

Figyelt kérdés

Imádom ezt a fajtát és nagyon szeretnék megbízható emberektől a közelből egyet.:D esetleg valami extra tudnivaló a fajtával kapcsolatban? jó tanácsok?

utánaolvastam a dolgoknak, de azért hátha...:D


2011. aug. 23. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha utánaolvastál, tudod, hogy 80e alatt nem kapsz minőségi kölyköt.

ha pedig már ennyi pénzt kiadsz rá, akkor az alapján szeretnéd kiválasztani a jövendőbeli társadat, hogy merre lakik a tenyésztője...?

nekem logikusabbnak tűnik az, hogy kinézel egy szimpatikus párosítást, ahonnan az igényeidnek megfelelő kölykök fognak születni. Mo-n belül nincsenek olyan hűdenagy távolságok, a kiskutya vételárához képest elenyészőek az útiktg-ek.

2011. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem magyarországi vagyok és nem akarok órákat utazni egy kölyökkel.:) Volt már, hogy 6 órát kocsikáztam egy németjuhász kiskutyával és eléggé kikészítette az út. Az ár pedig nem érdekel, kerül, amennyibe kerül. Nem ez az a szempont, ami alapján választani fogok...
2011. aug. 23. 18:17
 4/9 A kérdező kommentje:
Elsőnek pedig nagyon szépen köszönöm !:D
2011. aug. 23. 18:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Merre felől vagy? :D Én is győr közelében lakom, de mint külföldi és épp kis bordert akarok én is :D.
2011. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csallóköz, azon belül Csilizköz, Csilizradvány.:D Hát te?:)

Ó, én már nagyon régóta vadászom egy kisborderre, de eddig nem nagyon jött össze.:I

2011. aug. 23. 23:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Bős :D
2011. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Éé, apukám bősi.XD
2011. aug. 24. 10:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem most sikerül majd ;), én is tervezem már 4 éve, de eddig még nem volt megfelelő aki tetszett volna.
2011. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!