Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnánk megtanítani a...

Hogy tudnánk megtanítani a kiskutyákat?

Figyelt kérdés

Van két kiskutyánk.1-2 hete vannak nálunk, nagyjából már megszoktak. Azt lenne a kérdésem hogy tudnánk nekik megtanítani hogy ne sz.rják tele az udvart hanem mondjuk egy helyre vagy eldugott részre.

Van egy hatalmas szép udvarunk de tiszta kutyaszar.

Ti hogy csináltátok?


2011. aug. 24. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy hogy minden nap összeszedjük úgy csináljuk! Minek vettél akkor kutyát? Minden kutya szarik csa tudod össze szokták szedni! De amúgy összegyűjtöd egy helyre a kakit ahova szerrtnéd hogy ezután végezzék a dolgukat és megmutatod neki. Utánna remélykedhetsz hogy majd oda mennek!
2011. aug. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom mivel érdemeltem ki ezt a hangnemet első. Én egy normális kérdést tettem fel.


Képzeld vannak olyan kutyák akiket rászoktattak hogy egy helyre szarjanak, és sok helyen van ahol nem kell kutyaszart takarítani, mi is összeszedjük ez nem kérdés ha nem akarok trágyatelepet az udvarból.

Csak olyan válaszát vártam aki megtudta tanítani neki, és nem a te semmit mondó kötözködésedet.Mert sajnos a válaszod nem ért semmit.

Erre mondják hogy okosabb maradtál volna ha hallgattál volna.

2011. aug. 24. 09:40
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval akinek van használható ötlete azt szívesen veszem.
2011. aug. 24. 09:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek is 2 kutyája van a kertben. Minden nap 2x kiviszi őket sétálni.

Reggel 10-20 percre, délután pedig tesznek egy nagy sétát, hogy azért a kutyának is élhető élete legyen. Ugyanis a kert egy jó dolog, de ha nincsenek lefárasztva, akkor a későbbiekben úgy fogják magukat elfoglalni, hogy annak a kert látja kárát. (ásás, rágás, stb.)

Ja, és ha kiviszed őket, meg fogják tanulni, hogy ott intézzék a dolgukat, és a kertben nem lesz kaki.

2011. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!